Dawid Podsiadło – Leśna muzyka

Opublikowano: 14 maja 2021 r.

Data i czas
15 czerwca 2021 r. (wtorek)
17:00–22:30

Kategorie
Koncerty

Organizator
Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

Mapa niedostępna

Nowy termin wydarzenia to 15 czerwca 2021.
Koncert w dniu 27 kwietnia 2021 o godzinie 17:30 zmienia termin na 15 czerwca 2021 o godzinie 17:30.
Koncert w dniu 27 kwietnia 2021 o godzinie 20:30 zmienia termin na 15 czerwca 2021 o godzinie 20:30.
Zakupione bilety zachowują ważność i uprawniają do udziału w koncercie w nowym terminie.
W przypadku chęci zwrotu biletu, prosimy o postępowanie zgodnie z instrukcjami przesłanymi drogą mailową przez eBilet.pl na adres z którego dokonano zakupu.
***
Każdy ważny bilet na „Leśną Muzykę” umożliwia ich posiadaczom zakup limitowanej płyty CD z koncertowymi wersjami utworów zaprezentowanych na trasie. Wydawnictwo zaplanowane jest jesienią, na zakończenie trasy – szczegóły będziemy przekazywali drogą mailową, na adres za pomocą którego dokonano zakupu biletu.
Nadchodząca trasa „Leśna muzyka” będzie pierwszą akustyczną w karierze Dawida Podsiadło. Artysta wraz z rozbudowanym zespołem przygotował specjalne aranżacje swoich piosenek. Dbanie o planetę jest dla niego ważnym i istotnym zagadnieniem, i w trakcie tej właśnie trasy planuje zachęcać fanów do działań mających na celu szerzenie świadomości ekologicznej.
Trasę promuje seria pojedynczo ujawnianych singli z repertuaru artysty w wersjach akustycznych, nagrana podczas sesji w Tatrach.
Partnerem strategicznym trasy jest Credit Agricole Bank Polska.
Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.
Odpowiedzi na pytania dotyczące biletów: https://www.ebilet.pl/faq/
Skip to content