Dzień Dziecka w Artusie | spektakl + warsztaty

Opublikowano: 21 maja 2020 r.

Data i czas
31 maja 2020 r. (niedziela) – 1 czerwca 2020 r. (poniedziałek)
15:00–18:30

Lokalizacja
_Wydarzenie on-line (on-line)

Kategorie
SpektakleWarsztaty

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

Czy w Waszych domach trwa już odliczanie do najważniejszej daty w kalendarzu? Zbliża się dzień, na który z utęsknieniem czeka każde dziecko, niezależnie od wieku! Mamy dla Was i Waszych pociech dwie super propozycje!

31.05. (niedziela) | godz. 15:00 | Fp Dworu Artusa

Domowe pacynki i kukiełki na Dzień Dziecka | DIY

Zastanawialiście się kiedyś, czy łyżka kuchenna i karton po mleku mogą okazać się Księciem albo Księżniczką z bajki? Razem z nami poznacie odpowiedź na to pytanie! Przekonacie się też, że wokół nas jest mnóstwo skarbów, z których można wykonać kukiełki, tworząc swój własny domowy teatrzyk! Kiedy już nasze łyżki, skarpety i rękawiczki bez par staną się księżniczkami, smokami czy kosmitami, wówczas możemy wybrać ulubione teksty z bajek, tak by pacynki zakładane na dłonie mogły ożyć i przeżyć teatralną przygodę – wszystko zależy od Waszej kreatywności i wyobraźni!

Zajęcia (10 minut) poprowadzi dla Was Monika Magdalena Ratajczyk – edukatorka i animatorka kultury z Edukacja i Animacja w Dworze Artusa

1.06. (poniedziałek) | godz. 18:30 | Fp Dworu Artusa

Ala na tropach recyklingu | spektakl online

Halo! Przedszkolaki (4lata) i Starszaki (10 lat). Siadamy wygodnie przed ekranami komputerów i przez zabawę uczymy się o ochronie środowiska w duchu #nowaste i #zerowaste

Wraz z Fundacja RECAL zabierzemy Was w teatralną podróż, w której Ala poznaje sekrety i zalety segregacji odpadów! Towarzyszą jej wartości takie jak: przyjaźń, pogoda ducha oraz aktywność fizyczna.
„Ala na tropach recyklingu” w ciekawy sposób zachęca do życia pro nature i rozwijania świadomości ekologicznej już od najmłodszych lat.

Czas trwania spektaklu to około 40 minut, w sam raz aby najmłodsi mogli go obejrzeć z zaciekawieniem na dobranoc, a rodzice odpocząć po dniu wypełnionym pracą.

Do zobaczenia na profilu facebookowym Dworu Artusa

#wdworzedziejesie #tumieszkakultura

Skip to content