Dzień Gier Planszowych w Fantastycznym Domu Kultury

Opublikowano: 17 lipca 2023 r.

Data i czas
22 lipca 2023 r. (sobota)
11:30–13:00

Lokalizacja
Centrum Kultury Dwór Artusa (Rynek Staromiejski 6)

Kategorie
Spotkania

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

Więcej informacji: https://artus.torun.pl/…/dzien-gier-planszowych-w…/
Termin spotkania: 22 lipca 2023 roku | Czas trwania: około 10 godzin (11.30-22.00) | Turniej w grę „Puerto Rico”: 11:30 | Turniej w grę „Catan”: 16:00 | Wydarzenie od 12 roku życia. Osoby poniżej 12 roku życia mogą uczestniczyć w zajęciach wraz z opiekunem
Lubicie poświęcać czas na zajęcia kreatywne? Jesteście tymi osobami, które podczas spotkania towarzyskiego zamiast prowiantu wyjmują kartonik z grą? Zdążenie na tramwaj nazywacie questem, a stanie w kolejce na poczcie otwiera w Waszej głowie nowe wątki fabularne? Jeśli odpowiedzieliście twierdząco na większość pytań, nie może Was zabraknąć na „Dniu Gier Planszowych” w Fantastycznym Domu Kultury (FDK)!
22 lipca 2023 roku od godziny 11:30 do godziny 22:00 będziemy wspólnie ogrywać nie tylko najpopularniejsze tytuły gier planszowych, ale również te mniej znane. W trakcie tego spotkania odbędą się aż trzy turnieje! Rozpoczniemy od gry „Puerto Rico” i wyłonienia zwycięzcy lub zwyciężczyni, którzy najlepiej poradzą sobie z zarządzaniem wyspą. Następnie przyjdzie czas na turniej ekonomicznej gry planszowej o nazwie „Kakao”, wydanej przez wydawnictwo G3. Planszówka pozwala przenieść się do świata, w którym decyzje i strategia mają kluczowe znaczenie. Ostatnia gra planszowa, w której będziecie mogli się sprawdzić i wygrać nagrody to „Catan”.
Formularze zapisowe do turnieju w grę „Puerto Rico”:
oraz „Catan”:
Usiądźcie z nami w FDK i turlajcie kośćmi, dobierajcie karty i podejmujcie decyzje!
Współorganizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Miłośników Gier i Fantastyki „Thorn”.
Wydarzenie organizowane w ramach projektu Fantastyczny Dom Kultury realizowanego przez Centrum Kultury Dwór Artusa ze środków Budżetu Obywatelskiego mieszkańców miasta Torunia na rok 2023.
Skip to content