Dzień Gier Planszowych w Fantastycznym Domu Kultury

Opublikowano: 23 marca 2023 r.

Data i czas
2 kwietnia 2023 r. (niedziela)
12:00–22:00

Lokalizacja
Dom Muz na Rudaku (ul. Okólna 169)

Kategorie
Spotkania

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

Lubicie poświęcać czas na zajęcia kreatywne? Jesteście tymi osobami, które podczas spotkania towarzyskiego zamiast prowiantu wyjmują kartonik z grą? Zdążenie na tramwaj nazywacie questem, a stanie w kolejce na poczcie otwiera w Waszej głowie nowe wątki fabularne? Jeśli odpowiedzieliście twierdząco na większość pytań, nie może Was zabraknąć na „Dniu Gier Planszowych” w Fantastycznym Domu Kultury (FDK)!
2 kwietnia w Dworze Artusa będziemy wspólnie ogrywać nie tylko najpopularniejsze tytuły gier planszowych, ale również te mniej znane. Trwające ponad 10 godzin wydarzenie pozwoli zintegrować się pośród figurek, plansz, kości do gry i kart. Niezależnie czy lubicie planszówki jak „Dobble”, „Osadnicy z Catanu”, „Agricola” czy „Twilight Imperium”, albo może dopiero chcecie zanurzyć się w to hobby – znajdziecie tutaj odpowiednie gry, a także grono współgraczy chętne do poznawania nowych tytułów. Usiądźcie z nami w FDK i turlajcie kośćmi, dobierajcie karty i podejmujcie decyzje!
Współorganizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Miłośników Gier i Fantastyki „Thorn”.
Wydarzenie organizowane w ramach projektu Fantastyczny Dom Kultury realizowanego przez Centrum Kultury Dwór Artusa ze środków Budżetu Obywatelskiego mieszkańców miasta Torunia na rok 2023.

Skip to content