E-Świat i okolice | Australia – rozmowa z Gosią Różalską

Opublikowano: 27 maja 2020 r.

Data i czas
10 czerwca 2020 r. (środa)
18:30–18:50

Lokalizacja
_Wydarzenie on-line (on-line)

Kategorie
Spotkania

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

W ramach naszego cyklu Świat i okolice po raz kolejny zabierzemy Was w wirtualną podróż, przenosząc się do kraju po drugiej stronie ziemskiego globu, gdzie Małgorzata Różalska – polska improwizatorka, która występowała już niemal wszędzie – w trakcie rozmowy z Piotr Pawłowskim oczaruje Was Australią.

Usłyszycie o jej podróży życia – 3 tygodniach objazdu po tym kraju, połączonego z uczestnictwem w Canberra International Improv Festival – part of Improvention oraz występami dla Polonii. Przygotujcie się na rozmowę pełną anegdot i ciekawostek! Dowiecie się o nocowaniu na biwaku pełnym wombatów, rozróżnianiu węży i ucieczce przed burzą tropikalną sprzed Dwunastu Apostołów.

Nagranie jest częścią długiego wywiadu, który Piotr przeprowadził z Gosią. Całość udostępniamy na naszym kanale YouTube w formie rozmowy w odcinkach. Tam znajdziecie więcej dyskusji na temat impro, a także historie z podróży m.in. do Seattle, Aten, włoskiego Salento i… Torunia!

#wdworzedziejesie bo #tumieszkakultura

Toss a coin to Artus & Artists! Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy tutaj ➡ https://tinyurl.com/y72ored9 kupić bilet-cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!

Skip to content