E-Świat i okolice | Jak podróżować w czasie pandemii

Opublikowano: 11 maja 2021 r.

Data i czas
23 maja 2021 r. (niedziela)
18:00–19:30

Kategorie
Spotkania

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Mapa niedostępna

Spotkanie z naszą podróżniczką odbędzie się ostatecznie 23 maja o 18:00 na Facebooku i Youtube
______________________________
Od roku podróżowanie po świecie, a nawet tylko po Polsce już nie jest takie samo.
Zanim wyruszymy w podróż, musimy upewnić się, czy po drodze nie napotkamy niespodziewanych problemów – wymaganych zaświadczeń lub specyficznych lokalnych obostrzeń. Przed wyruszeniem w drogę w czasie wakacyjnych wojaży, warto dowiedzieć się, jak dobrze przygotować się do podróżowania w pandemii (i nie tylko) wprost od naszej ekspertki!
Martha Niedziela – półtora roku temu zostawiła swoje dotychczasowe, fajne życie, dobrze płatną pracę i ruszyła w podróż dookoła świata! Pomysł był prosty: odwiedzić wszystkie miejsca ze swojej bucket list – nieważne gdzie one się znajdują na kuli ziemskiej i jak trudno tam dotrzeć.
Marta podróżowała sama i tylko z bagażem podręcznym. Była na 6 kontynentach, odwiedzając 20 krajów. Większość jej podróży przebiegała już w czasie rozwijającej się pandemii. Podróż zaczęła w Afryce i właśnie tu ją kończy – dokładnie tak, jak to sobie zaplanowała!
Gdy przez krótki czas okazało się, że dalsze podróżowanie nie jest możliwe, wróciła na chwilę do Szwajcarii, gdzie na co dzień mieszka. Jak się później okazało tylko po to, by przepakować plecak, bo znalazła sposób by dokończyć swoją podróż w Afryce!
Obecnie Marta odpoczywa na Zanzibarze, ale zamierza spędzić Wielkanoc… z gorylami w Ugandzie! Swoje przygody relacjonuje na Instagramie oraz kanale yt Blondynka w drodze.
Jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda podróż dookoła świata w czasie pandemii oraz chcecie dowiedzieć się, jak Marta udowodniła sobie i światu, że jeśli czegoś się bardzo pragnie to można wszystko – trzeba się tylko do tego dobrze przygotować – bądźcie z nami na artusowym Facebooku i YouTube, gdzie już 12 kwietnia o godz. 18:30 nasza podróżniczka połączy się z Wami prosto z samego Zanzibaru!
Z góry przepraszamy za ewentualne problemy techniczne, bo na Zanzibarze nigdy nic nie wiadomo.
Materiał z transmisji dostępny będzie także po jej zakończeniu. a W trakcie sesja Q&A, czyli możliwość zadawania pytań!
Skip to content