e-Trening | Malowanie kawą

Opublikowano: 22 kwietnia 2020 r.

Data i czas
29 kwietnia 2020 r. (środa)
18:00–19:30

Lokalizacja
Centrum Kultury Dwór Artusa (Rynek Staromiejski 6)

Kategorie
Warsztaty

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

Nie wyobrażacie sobie rozpoczęcia dnia bez filiżanki kawy, która uwodzi smakiem, aromatem i rozbudza tych, którym brakuje energii? Tym razem w trakcie naszego wirtualnego treningu pobudzimy nie tylko Waszą kreatywność, ale także zmysły! Wiedzieliście, że za pomocą kawy i pędzla można wyczarować piękne obrazy? Choć „malowanie kawą” brzmi zaskakująco, technika ta jest dość popularna. Ze względu na jej prostotę daje osobom nieznającym akwareli przedsmak obcowania z farbami wodnymi. Jeśli więc uwielbiacie malować albo dopiero się do tego przymierzacie, te warsztaty są idealnie dla Was! Zaparzcie kawę (najlepiej rozpuszczalną) i do dzieła!

Kawę możecie zastąpić herbatą, czerwonym barszczem, rozpuszczonym barwnikiem spożywczym, sokami – możliwości jest wiele! Szukanie w spiżarni nowych „farb” to nie tylko zabawa, ale i sposób na rozruszanie wyobraźni. Przyda się również papier – lepsze rezultaty uzyskacie na papierze akwarelowym, ale blok rysunkowy czy techniczny też dadzą rade.

Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza Google – w odpowiedzi prześlemy szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu (posługujemy się programem Zoom obsługiwanym przez komputery i smartfony).

Zajęcia poprowadzi dla Was Aleksandra Strzelec – animatorka kultury, plastyk i architekt krajobrazu.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Skip to content