E-Trening | Teatr na fotelu

Opublikowano: 6 kwietnia 2020 r.

Data i czas
8 kwietnia 2020 r. (środa)
17:30–18:10

Kategorie
Warsztaty

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Mapa niedostępna

Wyobraź sobie kanapę jako scenę, poduszkę jako teatralny rekwizyt, a Twoją ulubioną piżamę w roli ekstrawaganckiego kostiumu aktorskiego… Brzmi jak zwariowana przygoda? I taki właśnie będzie kolejny e-trening. Tym razem jest adresowany do nieco starszych odbiorców, którzy chcieliby potrenować swoją wyobraźnię i przy okazji trochę rozwinąć aktorskie umiejętności.

Jeśli więc czas odosobnienia w czterech ścianach zaczął Cię już nużyć i chciałbyś wpuścić trochę magii do szarej rzeczywistości, zaczarowując przedmioty codziennego użytku, chętnie Ci w tym pomożemy. Oprócz teatralnych wyzwań podpowiemy też kilka domowych sposobów na rozluźnienie napiętych mięśni i uziemienie emocji.

Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza Google – https://tiny.pl/7hgfr – w odpowiedzi prześlemy szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu (posługujemy się programem Zoom obsługiwanym przez komputery i smartfony).

Zajęcia poprowadzi animatorka kultury i coach – Elżbieta Lewandowicz.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.
#wdworzedziejesie

Toss a coin to Artus & Artists. Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać wystarczy kliknąć KUP BILET na artus.torun.pl i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!

Skip to content