E-warsztaty fotograficzne na kanale YouTube TAK

Opublikowano: 20 kwietnia 2020 r.

Data i czas
20 kwietnia 2020 r. (poniedziałek) – 30 kwietnia 2020 r. (czwartek)
08:00–23:30

Kategorie
Warsztaty

Organizator
Toruńska Agenda Kulturalna

Mapa niedostępna

Obecne warunki i obostrzenia to okazja, aby wolny czas bezpiecznie wykorzystać do nauki nowych umiejętności. Toruńska Agenda Kulturalna zachęca do pozostawania w domu i obejrzenia kolejnego odcinka e-warsztatu fotograficznego. Tym razem będzie można poznać odpowiedź na pytanie, co sprawia, że zdjęcia są udane. Dodatkowo dla twórców kultury niecodzienna okazja — tylko do 20 kwietnia można wziąć udział w konkursie wspierającym toruńskich artystów! Zatem… #TAKzostanwdomu i działaj!

W ramach obostrzeń najbezpieczniej jest pozostać w domu i korzystać z zasobów Internetu. Tam też przeniosły się instytucje kultury, które z każdym dniem oferują coraz bardziej rozbudowaną ofertę e-kultury. Toruńska Agenda Kulturalna również przychyla się do obowiązujących zaleceń i radzi – #TAKzostanwdomu i korzystaj z kolejnych atrakcji kulturalnych w wersji on-line!

Powracają e-warsztaty fotograficzne

Po świątecznej przerwie na stronie #TAKzostanwdomu oraz na kanale YouTube Toruńskiej Agendy Kulturalnej opublikowany został kolejny odcinek e-warsztatów fotograficznych. W trzecim filmie rozważana jest kwestia tego, co sprawia, że zdjęcia są ciekawe i zapadają w pamięć. Czy to zasługa światła, kadru lub koloru? A może wszystko zależy od doboru dobrego planu lub uchwycenia idealnego momentu? Na te pytania postara się odpowiedzieć Lena Paracka-Werner.

Lena Paracka-Werner, która prowadzi kurs, swoje umiejętności fotografii rozwijała w Szwecji pod okiem Avy Valsten, a następnie w Polsce pod okiem Kasi i Jacka Siwko, Kamili Piech, Szymona Olmy i Łukasza Ostrowskiego, a także Filipa Kowalkowskiego. Fotografią interesuje się od ponad 8 lat, a przez ten czas wykonywała zdjęcia dla szwedzkich magazynów jak „Svenska Livsmedel”, „Vame Magasin”, polskich gazet „Magazyn Toronto”, „Filozofuj!”, a także takich marek jak Stara Mydlarnia, Kvalite OnLine, WiTEC Sweden czy Dwór Artusa w Toruniu.

Skip to content