Eleni „Największe przeboje” Toruń – Dzień Seniora

Opublikowano: 23 września 2020 r.

Data i czas
18 października 2020 r. (niedziela)
19:00–20:30

Lokalizacja
CKK Jordanki (al. Solidarności 1–3)

Kategorie
Koncerty

Wczytuję mapę...

18 października 2020 r. o godz. 19:00 w CKK Jordanki wystąpi znakomita piosenkarka ELENI z zespołem. Zaprezentuje wyjątkowy koncert z okazji Dnia Seniora.
Eleni jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek na polskiej scenie muzycznej. Urodziła się w rodzinie greckich emigrantów na Dolnym Śląsku.

W 1975 roku została zaangażowana do profesjonalnego zespołu Prometheus, a w 1977 r. nagrała, z tym zespołem, pierwszą płytę długogrającą „Po słonecznej stronie życia”.
W 1980 roku nagrała swoją pierwszą solową płytę „Ty jak niebo, ja – jak obłok”, która okazała się wielkim sukcesem.

Eleni ma na swoim koncie ponad 20 płyt w milionowych nakładach, zdobywając, aż osiem „Złotych Płyt” oraz dwie „Platynowe Płyty”. Najnowszy album Artystki „Statek do Pireusu” został nominowany do tegorocznych Fryderyków w kategorii: Album Roku – Muzyka Świata.

Oprócz występów na wielu krajowych scenach, w tym na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, koncertowała w wielu krajach Europy, a także w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Australii.
Podczas koncertu usłyszymy największe przeboje takie jak: Miłość jak wino, Troszeczkę ziemi troszeczkę słońca, Tylko w Twoich dłoniach, Na wielka miłość, a także najnowsze kompozycje z płyty „Statek do Pireusu”.

Skip to content