FAJF DLA SENIORÓW | KOCHAM CIĘ ŻYCIE

Opublikowano: 24 sierpnia 2021 r.

Data i czas
7 września 2021 r. (wtorek)
17:00–19:00

Lokalizacja
Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy (ul. Łokietka 5)

Kategorie
Spotkania

Organizator
Centrum Nowoczesności „Młyn Wiedzy”

Wczytuję mapę...

Dzięki organizacji wydarzenia chcemy upowszechniać wiedzę o zdrowym trybie życia, medycynie oraz aktywizować edukacyjnie, kulturalnie i społecznie seniorów.
Na dobry początek zapraszamy na występ kabaretu, który wprowadzi uczestników/uczestniczki w dobry nastrój. Podczas spotkania będzie okazja do wysłuchania wykładu urofizjoterapeutki Marty Jabłońskiej-Kowalskiej: „Wszystko w porządku! Aktywność fizyczna i jej wpływ na zdrowie układu moczowego”, która poruszy m.in. tematy profilaktyki w codziennym życiu, jak dobrać aktywność do swojego stanu zdrowia i możliwości oraz jak małe zmiany mogą dać duże efekty.
Przygotowaliśmy również warsztaty nauki tańca, które jak dobrze wiemy pobudzają zmysły i podnoszą poziom endorfin. Zajęcia poprowadzą instruktorzy z Toruńskiego Studia Tańca Fantom.
Podczas wydarzenia będzie można również zwiedzić z przewodnikiem wystawy Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy lub miło spędzić czas w kąciku z grami karcianymi i kośćmi, które na pewno wywołają wiele pozytywnych emocji.
Partnerem przy organizacji wydarzenia są Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych.
Fajf odbędzie się 7 września w godz. 17:00-19:00.
Bilet w cenie 15 złotych można nabyć w kasie Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy oraz w systemie sprzedaży online.
Ze względu na obostrzenia sanitarne – liczba miejsc jest ograniczona.
Skip to content