FDK | Całodniowe LAN PARTY

Opublikowano: 3 sierpnia 2022 r.

Data i czas
20 sierpnia 2022 r. (sobota)
13:00–22:00

Lokalizacja
Centrum Kultury Dwór Artusa (Rynek Staromiejski 6)

Kategorie
Warsztaty

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

Jesteście gotowi na odrobinę rywalizacji w sieci? Jeśli tak, to „LAN PARTY” jest czymś dla Was! Turniejowe zmagania, nie tylko dostarczą nam wielu emocji, lecz również pozwolą nam doskonalić się w różnych dziedzinach e-sportu. Podczas wydarzenia wspólnie wyłonimy Mistrza „LAN PARTY”, dla którego przygotowaliśmy drobne nagrody rzeczowe ufundowane przez Stowarzyszenie Miłośników Gier i Fantastyki „Thorn”, jednak sam tytuł najlepszego z graczy motywuje nas najbardziej!
W programie czekają na Was:
Turniej kinect adventures na Xboxie 360
Turniej Crash Team Racing na Nintendo Switch
Rywalizacja w dowolnym, wybranym przez Was tytule – zachęcamy do wyrażenia swoich opinii w wydarzeniu na Facebooku Fantastycznego Domu Kultury
Na miejscu dostępne będą: 2x Xbox Series X z game passami, XBox 360 wraz z Kinectem, zestawem do Guitar Hero (dwie gitary, mikrofon i perkusja) i zestawem do DJ Hero, Nintendo Switch, Internet światłowodowy. Zachęcamy również do przychodzenia z własnym sprzętem (laptopy, PC, konsole).
Współorganizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Miłośników Gier i Fantastyki „Thorn”.
Wydarzenie organizowane w ramach projektu Fantastyczny Dom Kultury realizowanego przez Centrum Kultury Dwór Artusa ze środków Budżetu Obywatelskiego mieszkańców miasta Torunia.
Skip to content