Fejsbukowy koncert życzeń – zadedykuj piosenkę bliskiej osobie

Opublikowano: 21 maja 2020 r.

Data i czas
27 maja 2020 r. (środa)
19:00–20:15

Lokalizacja
_Wydarzenie on-line (on-line)

Kategorie
Koncerty

Organizator
Toruńska Agenda Kulturalna

Wczytuję mapę...

Czy pamiętacie niezwykły klimat telewizyjnych koncertów życzeń?

Elegancko ubrani prowadzący, obowiązkowo kosz z kwiatami, życzenia przekazywane bliskim, okraszone pięknymi, nostalgicznymi piosenkami?

Naszym zamysłem jest nawiązanie do tej tradycji, by umożliwić Wam przekazanie ciepłych słów dla Waszych bliskich (lub dalekich – dedykacje możecie kierować do dowolnej osoby lub grupy osób) i połączenie jej z muzycznym wyzwaniem dla nas – wykonawców.
Ponieważ będzie to w 100% koncert niespodzianka – sami podsyłacie nam piosenki, które chcecie usłyszeć! Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, prosimy tylko o wyrozumiałość: z uwagi na ograniczone możliwości wykonawcze i poznawcze, nie będziemy w stanie wykonać raczej nic z repertuaru disco polo czy też death metal. Postaramy się natomiast spełnić Wasze życzenia, przekazując przy tym dedykacje i serdeczności, które chcecie wraz z piosenką podarować.
Propozycje utworów zgłaszacie w komentarzach na żywo podczas transmisji – żebyśmy nie mieli możliwości wcześniejszego przygotowania. Podczas koncertu będą nam służyć pomocą dwa pokaźne banki pamięci w naszych głowach, do tego przygotowane przez lata różnych występów nuty, aranżacje i teksty oraz oczywiście… wujek Google.
Maj to miesiąc pełen pięknych okazji – zbliża się Dzień Matki, są imieniny Joanny, Zuzanny, Michała, Magdaleny, Ferdynanda, Kolumby i Bernardyna. W sam zaś wieczór koncertowy przypada Dzień Samorządu Terytorialnego – święto demokracji, które obchodzi 30-lecie swego ustanowienia. Pamiętajcie w tym dniu o Waszych bliskich, którzy działają w lokalnych samorządach – z pewnością warto im dedykować kilka ciepłych słów wraz z piosenką w dniu ich święta.
Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Z koncertem-niespodzianką zmierzą się:
Asia Czajkowska – wokal i
Bartek Staszkiewicz – klawisze.

Projekt jest realizowany w ramach konkursu „Daj sztukę” wspierającego toruńskich artystów, którego organizatorami są Mój Toruń (Miasto Toruń) oraz Toruńska Agenda Kulturalna.

Skip to content