Filcowa karuzela | e-Warsztaty dla mam

Opublikowano: 18 maja 2021 r.

Data i czas
21 maja 2021 r. (piątek)
18:00–19:00

Kategorie
Warsztaty

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Mapa niedostępna

Każda przyszła mama pragnie dla swojego dziecka stworzyć wyjątkowe miejsce, w którym będzie mogło czuć się komfortowo. Na samym początku takim miejscem staje się łóżeczko, ale jak idealnie je ozdobić? Nasza odpowiedź to – własnoręcznie zrobiona filcowa karuzela!
Na warsztatach wspólnie z przyszłymi mamami – lub kreatywnymi ciociami i babciami – stworzymy wyjątkowy prezent dla malucha. Unikalna, samodzielnie zaprojektowana i wykonana karuzela do łóżeczka, stanie się nie tylko piękną ozdobą, pasującą do wnętrza, ale pozwoli także przyszłym mamom wyrazić swoją miłość i troskę. Natomiast odpowiednio dobrane motywy pomogą dziecku ćwiczyć wzrok i poznawać świat już od pierwszego dnia!
Na zajęcia będziemy potrzebować:
kilka kawałków grubego filcu w różnych kolorach, wata lub wypełniacz do maskotek (może być też ryż), ołówek, dobre ostre nożyczki, kilka kartek papieru, dużą igłę, mulinę lub grubą nitkę, wstążkę lub wełnę w wybranym kolorze, do powieszenia drewniana/ metalowa obręcz, lub gotowy uchwyt. To Wy decydujecie, jakie kolory i motywy pojawią się na karuzeli – od tego zależy, jakie barwy filcu należy kupić.
Zajęcia odbędą się na Zoomie. Po zakupieniu biletu w odpowiedzi prześlemy szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu.
Zajęcia poprowadzi dla Was Monika Ratajczyk z Edukacja i Animacja w Dworze Artusa – plastyk i historyk sztuki.
Skip to content