Filmowe poniedziałki na miejscu

Opublikowano: 30 czerwca 2020 r.

Data i czas
13 lipca 2020 r. (poniedziałek)
16:30–18:00

Lokalizacja
Centrum Kultury Dwór Artusa (Rynek Staromiejski 6)

Kategorie
Film

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

W letnie lipcowe wieczory zapraszamy do chłodnych Artusowych piwnic na spotkanie z klasyką kina.

Co tym razem zobaczymy? Film opowiada historię nieco postrzelonej dziewczyny, mieszkającej samotnie z kotem, której życie upływa na wiecznych przyjemnościach i nieustannej zabawie na koszt bogatych adoratorów. Gdy piętro wyżej wprowadza się młody pisarz, okazuje się, że on także prowadzi podobny tryb życia – jest utrzymankiem bogatych kobiet.

Szybko okazuje się, że dwójkę bohaterów zaczyna łączyć przyjaźń, która niespodziewanie szybko przerodzi się w głębsze uczucie. To stawi ich przed poważnym wyborem życiowym: czy chcą prowadzić życie w dotychczasowy wygodny sposób, czy zdecydować, że chcą być razem. Co zdecydują? Dowiedzcie się i przyjdźcie do nas!

Tradycyjnie projekcję poprzedzi krótki filmoznawczy komentarz Łukasz Wudarski, w którym zawarte zostaną ciekawostki i anegdoty przybliżające produkcję.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Bezpłatne wejściówki do odbioru pół godziny przed seansem. Jednej osobie przysługują 2 wejściówki. Brak możliwości rezerwacji wejściówek. Seans odbędzie się zgodnie z zasadami bezpieczeństwa sanitarnego.

Skip to content