Filmowe poniedziałki w Artus Cinema

Opublikowano: 9 marca 2021 r.

Data i czas
15 marca 2021 r. (poniedziałek)
15:30–18:30

Kategorie
Film

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Mapa niedostępna

Artus Cinema czeka już na Was!
Zgodnie z obecnymi zasadami bezpieczeństwa sanitarnego otwieramy ponownie nasze drzwi i zapraszamy do naszego podziemnego kina!
Co tym razem obejrzymy?
 
📍 15 marca | 15:30 i 18:30
Zastanawialiście się kiedyś, co byście zrobili, gdyby w wyniku życiowych okoliczności zostalibyście uwięzieni w czterech ścianach własnego domu? Czy wyglądając przez okno, życie Waszych sąsiadów nie wydawałoby się intrygujące, a jakiekolwiek zmiany w ich zachowaniu budziłby w Was nutę zaniepokojenia?
Główny bohater naszego marcowego seansu postawiony w opisanych przez nas okolicznościach staje w obliczu zagrożenia… Zagrożenia, które prowadzi do emocjonalnego i wartego zapamiętania zakończenia!
📍 22 marca | 15:30 i 18:30
Fabuła filmu opowiada o młodym człowieku z trudną przeszłością, który w trakcie pobytu w poprawczaku doznaje oświecenia i pragnie dostać się do seminarium. Okazuje się to być niemożliwe, ale życie przez całkowity przypadek umożliwia mu wcielenie się w rolę księdza w pewnej parafii.
Młody człowiek szybko poznaje problemy lokalnej społeczności i stara się własnymi, często niekonwencjonalnymi sposobami pomóc uporać się z traumą, z którą mierzą się parafianie po pewnym wypadku kilkorga młodych ludzi. Jak zakończy się ta historia? Czy mistyfikacja wyjdzie na jaw? Przekonacie się już wkrótce podczas seansu.
Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Bezpłatne wejściówki do odbioru pół godziny przed seansem. Jednej osobie przysługuje 1 wejściówka. Brak możliwości rezerwacji wejściówek.
Przed każdym seansem spodziewajcie się filmowego komentarza.
Skip to content