Frotaż – technika odbitek | e-Warsztaty dla dorosłych

Opublikowano: 7 stycznia 2021 r.

Data i czas
28 stycznia 2021 r. (czwartek)
18:00–18:40

Lokalizacja
_Wydarzenie on-line (on-line)

Kategorie
Warsztaty

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

Poznawanie nieznanych i niecodziennych technik daje nam możliwość wyrażenia się w nowatorski i kreatywny sposób. Za sprawą nowych wyzwań kształtujemy i rozwijamy wyobraźnię, czujemy motywację do eksperymentowania z nowymi formami, przekształcając także te dobrze nam znane.
W trakcie naszych warsztatów online stworzymy prace w oryginalnej technice frotażu. Brzmi obco? Nic bardziej mylnego! Przekonacie się, że jest to technika dobrze Wam znana i każdy z Was odbijał nią kiedyś monety. To bardzo łatwa i jednocześnie efektowna forma tworzenia ciekawych kompozycji plastycznych, która spodoba się zarówno przedszkolakom, jak i starszym dzieciom oraz dorosłym. To świetny pomysł na kreatywną zabawę z całą rodziną!
Będziemy potrzebować kartki z bloku technicznego (może być karton po obuwiu lub podobnym opakowaniu), nożyczki, ołówek i klej w sztyfcie. Gotowi do działania?
Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza Google lub pod adresem: monika@artus.torun.pl – w odpowiedzi prześlemy szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu. Posługujemy się programem Zoom obsługiwanym przez komputery i smartfony.
Zajęcia poprowadzi dla Was Zbigniew Przybysz – plastyk i animator kultury znany wśród uczestników naszych zajęć po prostu jako Pan Zbyszek.
Zajęcia są bezpłatne
Skip to content