Funkologia | Scena Letnia w Toruniu

Opublikowano: 10 sierpnia 2020 r.

Data i czas
15 sierpnia 2020 r. (sobota)
00:00

Lokalizacja
I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika (Zaułek Prosowy 1)

Kategorie
Koncerty

Organizator
Toruńska Agenda Kulturalna

Wczytuję mapę...

Ostatnim muzycznym akcentem Sceny Letniej w Toruniu, będzie występ rodzimego, toruńskiego zespołu… a właściwie grupy oryginalnych lekarzy (i nie tylko!). Dobra energia i muzyka z pogranicza funku i alternatywnego rocka zabrzmią już 15 sierpnia na dziedzińcu I Liceum Ogólnokształcącego! Zapraszamy!
Funkologia, to prywatna technika leczenia nierefundowana przez ENEWZET. Jest filozoficznym obliczem zaburzeń psychicznych poszczególnych członków kapeli podanym w formie litrowej kroplówki. Albowiem. Klinika Funkologów zajmuje się doraźną terapią wzbogaconą o psychodeliczne brzmienie. Kuracja serwowana przez tych nieobliczalnych medyków nazywana jest groove’ową. Za pomocą swojej muzyki leczą wszystko to z czym nie może poradzić sobie konwencjonalna medycyna.
WSTĘP WOLNY‼️
Wstęp na koncert jest darmowy, jednak obowiązuje limit miejsc. Obowiązuje także kolejność wejścia.
ZASADY SANITARNE
W ramach uczestnictwa w wydarzeniu należy pamiętać o zasadach bezpieczeństwa zgodnymi z obecnymi wytycznymi sanitarnymi:
1️) Limit uczestników
W wydarzeniu może uczestniczyć ograniczona liczba osób, określana w dniu wydarzenia. Tym samym prosimy o przybycie odpowiednio wcześniej w celu uniknięcia ewentualnych kolejek. Podczas oczekiwania do kasy, bądź przed wejściem na teren imprezy, prosimy o zachowanie co najmniej 2 metrów odstępu od pozostałych oczekujących.
2️) Obowiązek noszenia maseczek lub przyłbic ochronnych podczas wydarzenia
Na terenie wydarzenia obowiązywać będzie bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa, czyli noszenia maseczek lub przyłbic ochronnych. Osoby, które takowych nie będą posiadały nie zostaną wpuszczone na teren imprezy. W celach bezpieczeństwa, prosimy także, aby nie zdejmować maseczek podczas sensu, bądź spektaklu.
3️) Dezynfekcja rąk przed wejściem na teren wydarzenia
Przy wejściu na teren imprezy dostępne będą dozowniki z płynem dezynfekcyjnym. Wszyscy uczestnicy są zobowiązani do jego użycia przy wchodzeniu. Ponadto przy wejściu wszystkim oczekującym zostanie zmierzona temperatura. Uwaga! Osoby z temperaturą powyżej 37°C nie zostaną wpuszczone na teren imprezy.
4) Złożenie pisemnego oświadczenia przy wejściu na teren imprezy
Warunkiem wejścia na teren imprezy, dla zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego będzie podanie danych osobowych, imienia i nazwiska oraz numeru kontaktowego. Ponadto przed wejściem wymagane będzie złożenie przez uczestnika obowiązkowego pisemnego oświadczenia, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Dane osobowe będą przetwarzane przez 2 tygodnie tylko i wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia wydarzeń i zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego. Administratorem danych jest Toruńska Agenda Kulturalna.
5) Zachowajmy odstęp, co najmniej 2 metrów
Podczas poruszania się na terenie imprezy, bądź w kolejce do wejścia, prosimy o zachowywanie bezpiecznego odstępu co najmniej 2 metrów od pozostałych uczestników wydarzenia.
6) Zakaz przesuwania krzeseł na terenie wydarzenia
Na terenie wydarzenia obowiązuje zakaz przesuwania i przenoszenia krzeseł ustawionych według panujących zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego. Po każdym pokazie krzesła będą dezynfekowane.
Więcej informacji i pełen harmonogram Sceny Letniej już wkrótce na: https://www.tak.torun.pl/scenaletnia/
——
Organizatorzy: Mój Toruń i Toruńska Agenda Kulturalna.
Skip to content