Galeria Sympatycznych Torunian | Święto Miasta 2020

Opublikowano: 24 czerwca 2020 r.

Data i czas
24 czerwca 2020 r. (środa) – 28 czerwca 2020 r. (niedziela)
Całodniowe

Lokalizacja
_Wydarzenie on-line (on-line)

Kategorie
GalerieInne

Organizator
Toruńska Agenda Kulturalna

Wczytuję mapę...

Każdy z nas spotyka sympatycznych ludzi, w miejscach, które odwiedzamy codziennie. Lecz nie każdy wie, gdzie ich spotkać. Przyjazna Pani w aptece, kwiaciarka dająca porady dotyczące pielęgnacji roślin czy Pan, który w czasach kwarantanny spowodowanej COVID-19 przynosił nam codzienne zakupy – takich osób w Toruniu jest wiele!

Galeria Sympatycznych Torunian

To miejsce, w którym możemy podzielić się historiami, w których dominują życzliwość, dobroć i uśmiech codziennie spotykanych osób! To miejsce, w którym sympatycznym torunianom za piękne gesty możemy podziękować!

Podziel się zdjęciem, krótkim filmem, historią czy listem opisującym sympatyczną i życzliwą sytuację lub osobę, która Cię spotkała. Czy jest ku temu lepsza okazja, niż właśnie Dni Mój Toruń?

Niech Wasze historie będą częścią Galerii Sympatycznych Torunian!

1. Opowiedz lub pokaż swoją historię
Na wydarzeniu Galerii Sympatycznych Torunian na Facebooku podziel się swoją historią, która opowiada o życzliwych i sympatycznych ludziach z Torunia. To proste – opublikuj post na wydarzeniu Galerii Sympatycznych Torunian na Facebooku. Opisz historię, dodaj zdjęcia czy film i… tyle! Następnie dodamy Twoją historię na stronę internetową!

2. Nie liczy się forma, a… spontaniczność
Zdjęcie, rysunek, krótki film, krótkie opowiadanie czy list – forma jest dowolna, liczy się przede wszystkim spontaniczność i kreatywność. Tak jak życzliwe gesty są spontaniczne i płyną z potrzeby serca, tak i niech Wasze historie nie będą zaplanowane.

3. Czas tylko do 28 czerwca
Na zgłoszenia czekamy do niedzieli, 28 czerwca. Czemu tak krótko? Chcemy, abyście byli kreatywni i spontaniczni. Niech potrzeba podziękowania będzie ważniejsza, niż forma przekazu!

4. Zajrzyjcie do Galerii i poznajcie sympatycznych torunian
Każde zgłoszenie zostanie umieszczona na stronie (https://www.tak.torun.pl/sympatyczni/), a internauci będą mieli okazję zapoznać się z Waszymi historiami. Tym samym wieść o sympatycznych i życzliwych torunianach będzie niosła się wzdłuż i wszerz! Jednak to nie wszystko! Najciekawsze i najbardziej kreatywne zgłoszenia zostaną wyróżnione pakietami toruńskich gadżetów.

Więcej informacji, a także galeria już niedługo na stronie: https://www.tak.torun.pl/sympatyczni/
——
Organizatorami Galerii Sympatycznych Torunian są Mój Toruń i Toruńska Agenda Kulturalna

Skip to content