Gramy w bangery! 4 edycja

Opublikowano: 28 stycznia 2020 r.

Data i czas
22 lutego 2020 r. (sobota)
18:00–23:00

Lokalizacja
Książnica Kopernikańska (ul. Słowackiego 8)

Kategorie
Inne

Organizator
Książnica Kopernikańska

Wczytuję mapę...

Każdy gracz ma/miał w swojej kolekcji duże i wymagające gry. Często jednak trudno jest znaleźć do nich współgraczy lub zwyczajnie przegrywają one z lżejszymi i mniej wymagającymi tytułami z angielskiego tzw. „beer & pretzel games”. Bywa też inaczej: od niedawna jesteśmy zauroczeni grami i boimy się sięgnąć po duży tytuł. Mnóstwo reguł, instrukcja to prawdziwa ściana tekstu, wszystko nam się miesza. Ratunku! Pomocy!

GRAMY W BANGERY! To impreza dla wszystkich twardzieli i twardzielek. Impreza dla prawdziwych graczy-niemazgajów. Impreza nie dla dzieci. Przybywasz na wydarzenie z otwartą głową, ale i zerową znajomością tytułu, na który wcześniej się umówiłeś. Wytłumaczymy zasady, rozwiejemy wątpliwości i po prostu zagramy wspólnie w prawdziwe bangery.
Zasady imprezy:
• Gry, w które będziemy grali będą miały czas rozgrywki między 1,5 a 4 h.
• Na wydarzeniu imprezy publikujemy w osobnych postach imiona i nazwiska animatorów, tytuł prowadzonej rozgrywki, liczbę dostępnych miejsc. Animatorów i prowadzone przez nich rozgrywki publikować będziemy stopniowo bliżej daty imprezy, aż do 14 lutego. Jeżeli chcesz zostać animatorem i wolontariacko przeprowadzić rozgrywkę skontaktuj się z nami: m.pitulski@ksiaznica.torun.pl
• OD 15 LUTEGO zgłaszamy się pod konkretnym postem na wydarzeniu „GRAMY W BANGERY!” (postem dotyczącym danego tytułu), na który chcemy się zapisać. Zgłoszenia poczynione przed tym terminem będą nieważne. Bardzo proszę, aby zgłoszenie traktować jak świętość. Oznacza to, że jeśli zapiszemy się do jakiejś rozgrywki to jest 99% szans, że punktualnie przyjdziemy na miejsce z gotowością do grania! Wyobraźcie sobie minę animatora, który zarywał noce spędzając je na przyswajaniu ściany reguł, natrudził się rozstawiając grę, a ostatecznie zapisani na jego rozgrywkę gracze się nie pojawili…
• Impreza startuje 22 lutego o godz. 18.00. Spóźnienie większe niż 15 minut wyklucza Cię z gry!

UWAGA! W imprezie biorą udział TYLKO animatorzy i zapisani wcześniej uczestnicy poszczególnych rozgrywek. W związku z tym impreza ma niejako charakter zamknięty.

Skip to content