HRPP koncert: Janek Pentz solo (support Rafał Bohatyrewicz)

Opublikowano: 1 października 2021 r.

Data i czas
4 października 2021 r. (poniedziałek)
19:00–23:45

Lokalizacja
Hard Rock Pub Pamela (ul. Legionów 36)

Kategorie
Koncerty

Wczytuję mapę...

W poniedziałek (4.10.2021) w toruńskim Hard Rock Pubie Pamela wystąpi Janek Pentz. Wybitnie uzdolniony gitarzysta zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty „Paradox”. Wieczór otworzy swoim setem Rafał Bohatyrewicz.
Wydarzenie jest biletowane. Kolekcjonerskie wejściówki na koncert Janka Pentza (support Rafał Bohatyrewicz), są dostępne w przedsprzedaży:
– do 3.10.2021 – 20 zł
– w dniu koncertu – 30 zł
Bilety można kupić w Hard Rock Pubie Pamela (Toruń, ul. Legionów 36). Można je również zarezerwować pisząc na adres mailowy hrppamela@gmail.com i po uprzedniej wpłacie na konto odebrać przed koncertem. Ilość kolekcjonerskich wejściówek jest ściśle limitowana.
Janek Pentz to gitarzysta i kompozytor akustyczny, kojarzony ze sceną gitary fingerstyle, mający za sobą wspólne koncerty z takimi artystami, jak m.in. Tommy Emmanuel, Kwiat Jabłoni, Andrew York, Andy McKee, Luca Stricagnoli, Daniel Cavanagh (Anathema), Alex Misko, Igor Presnyakov, Adam Palma, BAiKA (Banach&Kafi), pARTyzant, Marek Napiórkowski, Mirosław Czyżykiewicz, Lion Shepherd, Stefano Barone, oraz współpracę z wieloma innymi artystami w kraju i zagranicą.
Koncertował z powodzeniem w Polsce, Niemczech, Austrii, Belgii i Holandii. Jest także autorem muzyki do filmów dokumentalnych.
Informacje dotyczące jego działalności, w tym wywiady, były publikowane m.in. w magazynach Top Guitar, Gitarzysta, Polskim Radiu czy Antyradiu, muzyka zaś przez prestiżową wytwórnię CandyRat Records.
Janek jest autorem trzech płyt z muzyką autorską:
– Heroic Dreams… (EP, 2017)
– Eternity (LP, 2019)
– Paradox (LP, 2021)
Rafał Bohatyrewicz to artystyczny ewenement Muzyk, artysta pochodzący z Mikołajek, który od zgoła ćwierć wieku z wielką pasją, wypełnioną dobrą energią, tworzy muzykę autorską przesiąknięta mantrami życia, miłości i empatii. Pasjonat gitary i instrumentów ludowych.
Skip to content