Impro soboty w Artusie – Nie spodziewasz się najlepszego!

Opublikowano: 5 maja 2020 r.

Data i czas
9 maja 2020 r. (sobota)
19:00–20:00

Lokalizacja
_Wydarzenie on-line (on-line)

Kategorie
Spektakle

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

Impro, czyli teatr improwizacji ma to do siebie, że każde przedstawienie to jednocześnie premiera i ostatnie granie. Nie ma przygotowanego scenariusza, wszystko jest tworzone na żywo. Ot sztuka ulotna. Co nam pozostaje w czasach kwarantanny? Sięgnięcie po nagrania z ubiegłorocznego JO – International Improv Festival i ożywienie magii dawnych spektakli 🎭

18.04. | 19:00 | Thanos | link udostępniony będzie na artusowym fanpageu
Imię Thanos niejednemu fanowi popkultury jest doskonale znane. Zgodnie z koncepcją reżysera spektaklu, Piotr Pawłowskiego, w połowie spektakl zostaje przerwany i połowa aktorów – w pełni losowo – obraca się w pył wskutek pstryknięcia palcem przez tytana – dokładnie tak, jak w sadze filmów Marvela. Jak pozostali poradzili sobie ze stratą? Czy odnaleźli w tym jakiś sens? Jak przetrzebiona obsada poradziła sobie z zawiązaniem historii? ➡ kliknijcie w link na fanpageu Dworu Artusa! Gwarantujemy cały pakiet emocji – od śmiechów, przez wzruszenia po najczystszy szok.

W spektaklu wzięli udział Kalina Kubica, Agnieszka Kuśmirak, Tomasz Marcinko, Alan Pakosz, Dawid Rejmandowski, Juliusz Roszczyk, Beata Różalska, Ewa Senk, Emilia Szydłowska, Kasia Szymańska, Wojciech Tremiszewski i Wiktor Walentynowicz.

25.04. | 19:00 | Projekt Babel | link udostępniony będzie na artusowym fanpageu
Spektakl, w którym każdy improwizator posługuje się swoim językiem. Da się porozumieć? Pewnie, że tak! Na scenie, pod kierunkiem Małgorzaty Różalskiej, spotkali się Cédric Marschal (Francja), Billy Kissa (Grecja), Manuel Speck (Niemcy), Laura Doorneweerd-Perry (Holandia) i Nick Byrne (Australia). Sześć osób, sześć języków i jeden wspólny, uniwersalny sposób komunikacji – improwizacja. Zobaczycie jak wiele wyrażamy poza słowami!

fot. Alicja Trojnar

Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć Kup bilet i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!

#tumieszkakultura #wdworzedziejesie

Skip to content