Instrukcja Obsługi Sztuki | Tatuaż

Opublikowano: 13 kwietnia 2021 r.

Data i czas
15 kwietnia 2021 r. (czwartek)
18:30–19:20

Kategorie
Warsztaty

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Mapa niedostępna

Czy zastanawialiście się kiedyś…
Skąd twórcy i twórczynie kultury czerpią inspirację do swoich dzieł?
Kiedy pojawia się u nich natchnienie oraz jak dokładnie powstają ich prace?
Na naszej artusowej kanapie ugościmy tym razem artystów i artystki, którzy na co dzień współpracują z Centrum Kultury Dwór Artusa.
W szczerej rozmowie zapytamy ich o to, jak wygląda dzień pracy artysty oraz jakie są jego jasne… i te ciemniejsze strony.
Na najbliższe spotkanie zaprosiliśmy właściciela Tattoo Kolektyw – Krzysztof Kisiel Majczuka znanego jako Kisiel.
Krzysztof Majczuk to tegoroczny czterdziestolatek, od 16 roku życia tworzy muzykę alternatywną. Człowiek wielu talentów i odwagi do podejmowania wyzwań – niedawno skończył nagrywać singiel z mistrzem świata DJ, toruńskim producentem Steve Nash’em. Od 4 lat – po rzuceniu pracy w budżetówce – prowadzi studio tatuażu w sercu toruńskiej starówki.
Tattoo Kolektyw to miejsce, gdzie pracuje 4 tatuażystów, a przez cały okres działania powstało kilka tysięcy tatuaży i „przewinęło się” kilkaset klientów.
Krzysztof Majczuk oprócz pracy w studiu tatuażu i nagrań pracuje także przy eventach – współorganizował międzynarodowy konwent tatuażu Tattoo Splash 2019, w toruńskim Dworze Artusa. Prywatnie jest mężem artystki i tatuatorki – Tyna Majczuk z Bodyfikacje.

Skip to content