IV Festiwal Nowego Cyrku

Opublikowano: 26 czerwca 2020 r.

Data i czas
27 czerwca 2020 r. (sobota) – 28 czerwca 2020 r. (niedziela)
16:00–21:00

Lokalizacja
Plac Podominikański (Plac Podominikański )

Kategorie
FestiwaleSpektakleWarsztaty

Organizator
Fundacja CircArt

Wczytuję mapę...

Fundacja CircArt zaprasza na pierwsze w tym roku realizowane przez organizację, plenerowe wydarzenie artystyczne – IV Toruński Festiwal Nowego Cyrku, który w tym roku odbywać się będzie na Placu Podominikańskim w Toruniu w terminie 27-28 czerwca 2020 r. Pośród oferty artystycznej znajdą się m.in. pokazy akrobatyczne, spektakle i warsztaty.

Harmonogram Festiwalu27.06.2020 r. (SOBOTA)

Panel warsztatowy (1)
13.00-15.00 Wolna Przestrzeń Cyrkowa – warsztaty cyrkowe, animacje dla dzieci

Panel akrobatyczny (2)
17.00 Julian Waglewski – pokaz akrobacji na kole
17.15 Marysia Gawlik – pokaz tańca w powietrzu
17.30 Aerial Hoop Show Paulina Lipnicka – pokaz aerial hoop
18.30 Razem pokaz akrobacji ikaryjskich – Julian Waglewski, Marta Gawlik (zwycięzcy „Mam Talent”)

Panel SHOW (3)
20.30 Piraci / Toruńska Grupa Cyrkowa – spektakl teatralno-cyrkowy

28.06.2020 r. (NIEDZIELA)

Panel dla dzieci (4)
13.00 Nie taki straszny Show

Panel dla dzieci (5)
14.30 Hrabia Żongula Kamil Małecki – spektakl nowocyrkowy

Panel familijny (6)
16.00 Mariusz Czajka – pokaz iluzji

Panel familijny (7)
17.30 Wesoły Cyrk Pana Perro – cyrkowy spektakl familijny

➡️Wejściówki: bezpłatne
Uwaga‼️ W związku z obowiązującymi obostrzeniami związanymi z COVID19, pula wejściówek na teren Festiwalu jest ograniczona.
Chęć udziału w poszczególnych panelach, prosimy kierować na adres mailowy: circart.festiwal@gmail.com, w treści wskazując numer panelu i dane uczestnika (imię i nazwisko).
Warunkiem wejścia na teren imprezy, dla zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego będzie podanie danych osobowych, imienia i nazwiska oraz numeru kontaktowego. Ponadto przed wejściem wymagane będzie złożenie przez uczestnika obowiązkowego pisemnego oświadczenia przy wejściu na imprezę, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Dane osobowe będą przetwarzane przez 2 tygodnie tylko i wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia wydarzeń i zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego. Administratorem danych będzie Fundacja CircArt .

Obowiązuje kolejność napływających zgłoszeń.
W mailu zwrotnym otrzymacie Państwo potwierdzenie wpisania na listę gości.

Wejście na teren imprezy najpóźniej na 15 minut przed wybranym panelem.

ZASADY SANITARNE!

Wciąż jednak należy pamiętać, że podczas wydarzenia obowiązywać będą zasady zgodne z obecnymi wytycznymi sanitarnymi:

1. Limit uczestników: 150 osób.

W każym z paneli wydarzenia (odrębne zaproszenia i czas realizacji) może uczestniczyć max. 150 osób. Osoby bez ważnego biletu/zaproszenia/wpisane na listę nie zostaną wpuszczone na teren wydarzenia.
Podczas oczekiwania do wejścia na teren Placu Podominikańskiego (miejsce realizacji wydarzenia), obowiązuje zasada zachowania co najmniej 2 metrów odstępu od pozostałych oczekujących.

2.Zachowanie wzajemnej odległości (co najmniej 2 metrów).
Podczas poruszania się na terenie imprezy (bądź w kolejce do wejścia), uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do zachowywania bezpiecznego odstępu co najmniej 2 metrów od pozostałych uczestników wydarzenia.

3. Obowiązek noszenia maseczek lub przyłbic ochronnych podczas festiwalu.
Na terenie wydarzenia (Plac Podominikański) obowiązywać będzie bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa, czyli noszenia maseczek lub przyłbic ochronnych. Osoby, które takowych nie będą posiadały nie zostaną wpuszczone na teren imprezy.

4. Dezynfekcja rąk i podanie danych przed wejściem na teren wydarzenia.
Przy wejściu na teren imprezy dostępne będą dozowniki z płynem dezynfekcyjnym. Przy dozownikach z płynem do dezynfekcji będzie umieszczona instrukcja. Wszyscy uczestnicy będą zobowiązani do jego użycia przy wchodzeniu. Ponadto przy wejściu wszystkim oczekującym zostanie zmierzona temperatura (termometrem bezdotykowym, dezynfekowanym po każdym panelu). Osoby z temperaturą powyżej 37°C nie zostaną wpuszczone na teren imprezy.

5. Warunkiem wejścia na teren imprezy, dla zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego będzie podanie danych osobowych, imienia i nazwiska oraz numeru kontaktowego, a także podpisanie listy. Administratorem danych jest Fundacja CircArt. Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia wydarzeń i zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego.

6 . Zakaz przesuwania krzeseł na terenie wydarzenia.
Na terenie wydarzenia obowiązywać będzie zakaz przesuwania i przenoszenia krzeseł/siedzisk ustawionych według panujących zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego. Po każdym pokazie krzesła będą dezynfekowane przez obsługę festiwalu.

7. Warsztaty prowadzone będą przy użyciu wydezynfekowanych rekwizytów (piłki, maczugi, obręcze), przygotowanych w takiej ilości by każdy rekwizyt użyty był wyłącznie przez jednego uczestnika warsztatów, następnie umieszczany w pojemniku „rekwizytów do dezynfekcji”.

 

Skip to content