Jak opowiadać o miłości? | międzypokoleniowa dyskusja

Opublikowano: 21 września 2020 r.

Data i czas
24 września 2020 r. (czwartek)
16:30–18:30

Lokalizacja
Teatr im. Wilama Horzycy (pl. Teatralny 1)

Kategorie
Spektakle

Organizator
Teatr im. Wilama Horzycy

Wczytuję mapę...

Pretekstem do rozmowy jest premiera spektaklu „Cholernie mocna miłość” Lutza van Dijka w reż. Aleksandry Jakubczak opowiadającego prawdziwą historię tragicznej miłości, która wydarzyła się w Toruniu, ale jego obejrzenie nie jest koniecznie do wzięcia udziału w dyskusji.
Do udziału w dyskusji zachęcamy w szczególności młodzież, studentów i seniorów, gdyż jest częścią międzypokoleniowego projektu „Młody Teatr”.
Dyskusja odbędzie się w Poczekalni w Teatrze Horzycy.
Osoby biorące udział prosimy o zabranie środków ochrony osobistej.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia przez wypełnienie formularza: https://forms.gle/JDKyYFbRP4aPRo3E7
Formuła spotkania:
1. Dyskusję współtworzą jej uczestnicy – nie ma tu zaproszonych gości czy ekspertów/-ek – głos każdego widza jest jednakowo ważny.
2. Nad przebiegiem spotkania czuwa moderatorka, która wyznacza tematy dyskusji oraz stara się włączyć wszystkich uczestników.
3. Dyskusja opiera się na wzajemnym szacunku do odmiennych poglądów. Nie ma jednej, dobrej odpowiedzi na stawiane pytania, a tym spotkaniem chcemy poznać jak najwięcej różnych perspektyw.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Dofinansowano z budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
Skip to content