Janek Traczyk | Koncert Walentynkowy

Opublikowano: 10 stycznia 2024 r.

Data i czas
14 lutego 2024 r. (środa)
19:00–20:30

Lokalizacja
Centrum Kultury Dwór Artusa (Rynek Staromiejski 6)

Kategorie
Koncerty

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

Czy 14 lutego mogą świętować tylko zakochani? Walentynki to przede wszystkim czas dzielenia się miłością w każdym wydaniu. W tym wyjątkowym dniu także serce toruńskiej starówki zabije mocniej, a stanie się to za sprawą koncertu muzyka i kompozytora – Janka Traczyka!
Janek Traczyk to specjalista w roztaczaniu muzycznego uroku i wdzięku. W programie walentynkowego koncertu znajdą się przede wszystkim polskie i światowe przeboje dla romantyków. Unikalne interpretacje znanych utworów z pewnością zadowolą każdego fana wzruszających brzmień. Nie zabraknie także autorskich, nastrojowych ballad z repertuaru Janka Traczyka.
Nieważne czy jesteście w związku czy prowadzicie życie singla – 14 lutego pamiętajcie przede wszystkim o miłości do siebie samych! Przybądźcie w ten wyjątkowy wieczór w dworskie progi i delektujcie się muzyką na światowym poziomie!
Janek Traczyk – wokalista, kompozytor, aktor musicalowy. W 2020 roku wydał debiutancki album „Nadal jestem” a utwór tytułowy zapewnił mu zwycięstwo w kategorii „debiut” podczas 58. Krajowego Konkursu Piosenki Polskiej w Opolu. Odtwórca głównych ról musicalach Teatru Muzycznego ROMA, Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni i warszawskiego Studia Buffo.
Bilety:

https://artus.torun.pl/…/janek-traczyk-koncert…/

Skip to content