Jazzowe narracje | Koncert L.A. Trio

Opublikowano: 24 marca 2022 r.

Data i czas
20 kwietnia 2022 r. (środa)
19:00–20:30

Lokalizacja
CKK Jordanki (al. Solidarności 1–3)

Kategorie
Koncerty

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

🎼 Jesteście ciekawi brzmienia popularnych kompozycji w jazzowych aranżacjach? A może macie ochotę na elegancki wieczór przy hipnotyzujących dźwiękach fortepianu, kontrabasu i perkusji? Dla wszystkich entuzjastów muzyki wyrosłej z ragtime’u i bluesa przygotowaliśmy szczególny koncert!
🎼 Kwietniowy wieczór spędzimy razem z L.A. Trio – zespołem zaliczającym się do czołówki polskiej sceny jazzowej. Stali bywalcy artusowych wydarzeń z pewnością jednak wiedzą, że formacja porywa publiczność nie tylko za sprawą wielkich, muzycznych osobowości, ale także błyskotliwych komentarzy! Jeśli brakuje Wam wyrafinowanych jazzowych doznań, Bogdan Hołownia, Andrzej Bruner Gulczyński oraz Józef Eliasz zaspokoją nasze apetyty już 20 kwietnia 2022roku!
🎼 Koncert legendarnego L.A Trio towarzyszył będzie wyjątkowemu wydarzeniu – pierwszej edycji konferencji Nowoczesne muzeum – relacje i narracje. Cykl organizowany przez Muzeum Okręgowe w Toruniu – przy wsparciu Narodowego Instytutu Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów skierowany do muzealników i środowisk akademickich – ma być platformą do dyskusji na temat przyszłości muzealnictwa w zakresie funkcjonowania i zarządzania muzeami oraz opieki nad dziedzictwem historycznym, technicznym, naukowym i artystycznym.
🎼 Na koncert będący zwieńczeniem konferencji oraz świeżym wspomnieniem dawnych kompozycji, zapraszamy nie tylko muzealników, ale wszystkich entuzjastów polskiej sceny jazzowej!
W składzie zespołu:
🎼 Bogdan Hołownia – fortepian
🎼 Andrzej Bruner Gulczyński – kontrabas
🎼 Józef Eliasz – perkusja
Współorganizatorem wydarzenia jest Okręgowe Muzeum w Toruniu.
Skip to content