JDP Hip hop Battle – online – edycja III

Opublikowano: 3 czerwca 2020 r.

Data i czas
18 czerwca 2020 r. (czwartek)
17:00–19:00

Lokalizacja
Jagielski Dance Project (Grudziądzka 122a)

Kategorie
Inne

Wczytuję mapę...

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie organizowane w naszej szkole – III edycję JDP HIP HOP Battle, która w tym roku odbędzie się ONLINE na platformie ZOOM!

Finał zawodów odbędzie się 18.06.2020 o godzinie 17.00

JDP HIP HOP Battle – to bitwy taneczne przeznaczone dla wszystkich tancerzy z hip hop-owych grup turniejowych i debiutanckich działających w naszej szkole. To niepowtarzalna okazja dla dzieci i młodzieży, by mogły wziąć udział w zawodach, które poszerzą ich wiedzę o kulturze hip hop, a także pozwolą zdobyć doświadczenie na tanecznym parkiecie. W tym sezonie tanecznym odwołane zostały wszystkie turnieje taneczne, dlatego tym bardziej zachęcamy spróbowania swych sił w JDP Hip Hop Battle.

Jednym z elementów kultury hip hop są właśnie bitwy taneczne, dlatego do udziału zachęcamy wszystkich naszych tancerzy. Uczestnicy będą mieli okazję stanąć do rywalizacji i poczuć emocje nie mniejsze, niż te towarzyszące nam na zawodach zewnętrznych. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy dyplom za uczestnictwo.

Kategorie wiekowe:
– do 9 lat
– 10-12 lat
– powyżej 13 lat

Chcemy, by nasi tancerze rozwijali się w kierunku tego typu zawodów, a najlepszą okazją są zawody wewnętrzne, na których stworzymy klimat prawdziwych bitew.

W rolę prowadzącego wcieli się Wojtek WOCO Krawczuk. W skład panelu sędziowskiego wejdą instruktorzy i trenerzy z naszej szkoły.

Chcąc stworzyć klimat jak najbardziej przypominający bitwy taneczne każdy z uczestników powinien przygotować strój w którym wystąpi w trakcie zawodów.

ZAPISY:

Zgłoszenia w formie 30 sekundowego filmiku z improwizacją w stylu hip hop dance, do dowolnej muzyki, należy nadsyłać do 10.06.2020 na adres: jdpbattle@gmail.com.

Filmik należy nagrać w poziomie, kamera powinna być nieruchoma, a sylwetka tancerza powinna być widoczna w całości przez cały czas trwania nagrania.

Osoby, które nie mogą/ nie chcą użyć wybranej przez siebie muzyki mogą skorzystać z naszych propozycji. Paczkę z muzyką załadowaliśmy na wetransfer.com – należy ją pobrać na swój komputer. Link do pobrania: https://we.tl/t-G1CmuSnxAD

Pliki dostępne są do czwartku 04.06.2020.

Mail ze zgłoszeniem musi zawierać:
– imię i nazwisko uczestnika
– data urodzenia uczestnika

filmik w postaci linku do platformy YT – zalecamy skorzystać opcji prywatne, aby wideo było widoczne tylko dla osób posiadających link.

Na podstawie nadesłanych zgłoszeń sędziowe konkursu wybiorą po 8 tancerzy z każdej kategorii, którzy przejdą do drugiego etapu zawodów – konfrontacji na żywo. Po dokonaniu wyboru każdy z uczestników otrzyma na e-mail informację zwrotną o wynikach pierwszego etapu. Drugi etap zawodów odbędzie się 18.06.2020 o godzinie 17.00 na platformie ZOOM. Link do transmisji zostanie przesłany uczestnikom drogą elektroniczną. W konfrontacji na żywo rozgrywane będą bitwy taneczne 1vs1. Każda bitwa będzie oceniana przez grono sędziowskie. Bitwy będą prowadzone w systemie pucharowym – wygrany z każdej bitwy przechodzi do kolejnego etapu.

Udział w JDP HIP HOP Battle jest bezpłatny.

Skip to content