Joanna Strzelecka-Traczykowska – Moje wewnętrzne pejzaże

Opublikowano: 28 kwietnia 2021 r.

Data i czas
4 lutego 2021 r. (czwartek) – 4 maja 2021 r. (wtorek)
Całodniowe

Kategorie
Wystawy

Mapa niedostępna

Galeria 21 Wieku zaprasza na wirtualny wernisaż wystawy malarstwa pastelowego Joanny Strzeleckiej-Traczykowskiej „Moje wewnętrzne pejzaże”

Artystka wypracowała swój unikalny styl tworząc prace z zakresu malarstwa pastelowego, który zaowocował dziesiątkami wystaw indywidualnych i zbiorowych. Jako organizator życia artystycznego i kuratorka wystaw była sprawczynią dziesiątek wystaw w galeriach Torunia. Jako nauczyciel akademicki wychowała wielu artystów i pedagogów w dziedzinie sztuk plastycznych. Jako człowiek jest znana i uznana przez wszystkich ludzi sztuki Torunia. Jako koleżanka jest zawsze bezinteresownie życzliwa i pomocna.

Wystawa czynna do 4 maja 2021 oku.

Fundacja „Dla Fotografii” powołała galerię pod nazwą Galeria XXI wieku. Wirtualna Galeria oferuje artystom (fotografom, grafikom i malarzom) przestrzenie do wystawiania swoich prac i tworzenia w ten sposób współczesnej formy komunikacji z odbiorcami sztuk wizualnych.

Zaletą Galerii jest nieograniczony dostęp 24 godziny 7 dni w tygodniu. Aby zwiedzić wystawę, nie musimy wychodzić z domu. Prezentowane prace możemy zobaczyć, spacerując wirtualnie po salach i powiększając każdą z prac do wielkości ekranu, na którym oglądamy wystawę.

Wejdź na stronę galerii, by obejrzeć wystawę

Miejsce: online
Organizator: Fundacja For Photography
Skip to content