JOHN PORTER solo

Opublikowano: 13 stycznia 2023 r.

Data i czas
16 lutego 2023 r. (czwartek)
20:00–21:30

Lokalizacja
Lizard King (ul. Kopernika 3)

Kategorie
Koncerty

Organizator
Lizard King Toruń

Wczytuję mapę...

🗣️ Zapraszamy na koncert JOHN PORTER solo już 16 lutego (czwartek) 2023 roku do klubu Lizard King Toruń, ul. Kopernika 3 / drzwi: 19:00 / start: 20:00.
_______________________________
🎫 BILETY w cenie przedsprzedaży (I PULA / 70 PLN) dostępne online oraz stacjonarnie:
▪Biletyna.pl: https://bit.ly/3IL0pDq
▪KupBilecik.pl: https://bit.ly/3IM73cS
▪Biuro Copernicana, ul. Żeglarska 10/14
▪Inf. Turystyczna, ul. Rynek Staromiejski
🎫 BILETY w cenie regularnej (III PULA / 90 PLN) w przypadku nie wyczerpania całej puli będą dostępne w dniu koncertu przy wejściu do klubu od godz. 19:00.
_______________________________
📋 Rezerwacja stolików (bezpłatne):
▪ e-mail: lizardkingtorun@gmail.com
☎ Bilety grupowe / rezerwacje:
▪ pod numerem telefonu: 668-963-904
_______________________________
John Porter – rockman, bluesman, artysta, poeta, legenda. Polsko-brytyjski muzyk, urodził się w 1950 roku, a od 1976 r. mieszka w Polsce. Występował solowo, a także współpracował z wieloma innymi twórcami (m.in. Korą i Markiem Jackowskim, Anitą Lipnicką, Wojtkiem Mazolewskim, Adamem Nergalem Darskim).
John Porter Solo – to zbiór utworów z ostatniego solowego krążka „Honey Trap”, piosenki z legendarnej już płyty „Helicopters”, z duetu z Anitą Lipnicką, a także projektów z Adamem Nergalem Darskim, Wojtkiem Mazolewskim, czy Alicją Domańską. Ostatnia płyta solowa Johna „HONEY TRAP” jest muzyczną kontynuacją wysoko ocenianego przez krytyków poprzedniego albumu wykonawcy „BACK IN TOWN” – jednocześnie drugim z planowanej trylogii spod znaku mrocznego rocka. Po raz kolejny artysta eksploruje skomplikowane relacje międzyludzkie, nasze ukryte lęki i obsesje przefiltrowane przez jego osobiste doświadczenie – tym razem jednak w zdecydowanie dynamiczniejszej, w rockowo – bluesowej formie. „Mam swój The Who-Neil Young moment!” – wyznaje Porter.
Skip to content