Jose Torres & Havana Dreams | kubańska fiesta

Opublikowano: 10 sierpnia 2020 r.

Data i czas
5 września 2020 r. (sobota)
21:00–22:30

Lokalizacja
Centrum Kultury Dwór Artusa (Rynek Staromiejski 6)

Kategorie
Koncerty

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

W trakcie wrześniowego koncertu Jose Torres & Havana Dreams przeniesiemy się do ciepłych krajów, ulic Hawany, gdzie słońce oraz zapach kawy i cygar nie zostawia cienia wątpliwości, że jesteśmy w krainie radosnej muzyki, ciepła oraz beztroski.
Usłyszycie kwintesencję kubańskiej muzyki tradycjonalnej, znane utwory w stylu Buena Vista Social Club oraz współczesne gatunki kubańskie jak Timba.
Jose Torres & Havana Dreams grają typową, kubańską muzykę, zaczerpniętą prosto z Hawańskich ulic. Muzykę, która niesie ze sobą masę pozytywnych emocji, energii i radości.
Dzięki tym artystom czeka Was nie tylko niezapomniany koncert, ale także show, które zaangażuje Was do wspólnej zabawy!
Koncert poprowadzi najsłynniejszy Kubańczyk w Polsce – maestro Jose Torres. Pomiędzy utworami Jose wprowadzi w tematykę utworów i opowie kubańskie anegdoty.
Jose Torres
– artysta pochodzący z Kuby, wirtuoz instrumentów perkusyjnych od wielu lat zamieszkały na stałe w Polsce. Założyciel pierwszej w Polsce orkiestry salsowej „Jose Torres y Salsa Tropical”. Występując od ponad 30 lat na polskiej scenie muzycznej współpracował z wieloma gwiazdami estrady m.in. Marylą Rodowicz, Kayah, Maanam-em, Grzegorzem Ciechowskim, Raz Dwa Trzy, Mietkiem Szcześniakiem, Blue Cafe i wieloma innymi. Koncertował i nagrywał również z czołówką muzyków jazzowych: Tomaszem Stańko, Wojciechem Karolakiem, Zbigniewem Namysłowskim, Jarosławem Śmietaną, Leszkiem Możdżerem.
Jose Torres & Havana Dreams
5 września godz. 21:00
Centrum Kultury Dwór Artusa
Bilety: 40 zł ulgowy, 50 zł normalny
KUP BILET >> https://artus.torun.pl/events/jose-torres-and-havana-dreams-kubanska-fiesta/
Wydarzenie odbywa się w ramach

Festiwal Kultury Podróży ŚwiatoPogląd – Wietnam, Kuba, Rumunia

[kliknij w program]

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z obowiązującymi w danym momencie wytycznymi sanitarnymi.
Skip to content