Kabaret Hrabi – Ariaci | Artus Festival

Opublikowano: 28 czerwca 2021 r.

Data i czas
31 lipca 2021 r. (sobota)
21:00–22:30

Kategorie
FestiwaleSpektakle

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Mapa niedostępna

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec wystąpią w najnowszym programie – „ARIACI”. Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat. Udając się na spektakl „Ariaci”, będziecie mieli to z głowy Hrabi i Jakubiec udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca a nawet zabawna.
Kabaret Hrabi to nie tylko klasyka sceny rozrywkowej, ale także niezmienne źródło odkrywczego spojrzenia na relacje damsko-męskie, niekonwencjonalnego podejścia do wyzwań codzienności i pokazania sposobów na radzenia sobie z przeciwnościami losu. W tym roku Hrabi zyskuje pełnoletność – w 2020 mija dokładnie 18 lat od początku ich działalności, ale te urodziny świętować będziemy w przyszłym roku!
W czasie wizyty w Toruniu możemy spodziewać się kabaretowego występu na najwyższym poziomie – kobieca energia Joanna Kołaczkowska świetnie rezonuje z męskim podejściem reszty zespołu czyniąc spotkanie niezwykłym przeżyciem, po którym dobry humor pozostaje z nami na długo.
Zespół tworzy trójka aktorów: Joanna Kołaczkowska, Tomasz Majer oraz Dariusz Kamys i pianista Łukasz Pietsch, w czasie październikowego występu towarzyszyć będzie im dodatkowo Czesław Jakubiec. Gdy wchodzą razem na scenę budują niesamowitą chemię i już na pierwszy rzut oka widać, że nie tylko potrafią rozbawić publiczność do łez, ale także sami świetnie się ze sobą bawią!

Miejsce: amfiteatr Muzeum Etnograficznego w Toruniu.

Skip to content