Kabaret Hrabi – Ariaci | Artus Festival

Opublikowano: 2 października 2020 r.

Data i czas
15 października 2020 r. (czwartek)
19:00–20:30

Lokalizacja
Centrum Kultury Dwór Artusa (Rynek Staromiejski 6)

Kategorie
FestiwaleSpektakle

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec wystąpią w ramach #ArtusFestival w najnowszym programie – „ARIACI”. Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat. Udając się na spektakl „Ariaci”, będziecie mieli to z głowy Hrabi i Jakubiec udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca a nawet zabawna.
Kabaret Hrabi to nie tylko klasyka sceny rozrywkowej, ale także niezmienne źródło odkrywczego spojrzenia na relacje damsko-męskie, niekonwencjonalnego podejścia do wyzwań codzienności i pokazania sposobów na radzenia sobie z przeciwnościami losu. W tym roku Hrabi zyskuje pełnoletność – w 2020 mija dokładnie 18 lat od początku ich działalności!
W czasie wizyty w Toruniu możemy spodziewać się kabaretowego występu na najwyższym poziomie – kobieca energia Joanna Kołaczkowska świetnie rezonuje z męskim podejściem reszty zespołu czyniąc spotkanie niezwykłym przeżyciem, po którym dobry humor pozostaje z nami na długo.
WYDARZENIE POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA TORUNIA MICHAŁA ZALESKIEGO.
Zespół tworzy trójka aktorów: Joanna Kołaczkowska, Tomasz Majer oraz Dariusz Kamys i pianista Łukasz Pietsch, w czasie październikowego występu towarzyszyć będzie im dodatkowo Czesław Jakubiec. Gdy wchodzą razem na scenę budują niesamowitą chemię i już na pierwszy rzut oka widać, że nie tylko potrafią rozbawić publiczność do łez, ale także sami świetnie się ze sobą bawią!
__________
Artus Festival 2020
Mecenas: Mój Toruń
Partner Główny: Kujawsko-Pomorskie
Partner: Powiat Toruński
Sponsorzy: Apator, Grupa PGE, PRES Grupa Deweloperska, Nove Torpo, Polonica Broker
Partner Technologiczny: CeX
Patroni medialni: TV TORUŃ, TVP3 Bydgoszcz, Radio GRA Toruń, Polskie Radio PiK, Nowości, Oto Toruń
Wydarzenie odbywa się na Kujawach i Pomorzu
Wydarzenie współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach projektu „Kujawsko-Pomorskie – rozwój poprzez kulturę 2020”

Skip to content