Kabaret Pod Wyrwigroszem

Opublikowano: 17 stycznia 2020 r.

Data i czas
19 stycznia 2020 r. (niedziela)
19:00–21:00

Lokalizacja
Aula UMK (ul. Gagarina 11)

Kategorie
Spektakle

Wczytuję mapę...

Ich programy, to widowiska zabawne i dynamiczne, pełne humoru. Najbardziej lubią się przebierać i parodiować. Wizytówka kabaretu są parodie, a także zabawne skecze komentujące aktualną rzeczywistość społeczną. Przyłożą każdemu, od gwiazd telewizji do szanowanych naukowców. Nie boją się też satyry politycznej.

Tym razem zapraszają na premierę najnowszego programu pt: „Tra,ta,ta,ta”, który nie był jeszcze emitowany w telewizji. To gwarancja udanej zabawy, mnóstwo śmiechu, cudowna atmosfera i odstresowanie od codzienności.

Skąd tytuł: Tra ta ta ta”? Nie wiadomo. Jedno jest pewne: nowy program Kabaret pod Wyrwigroszem tego nie wyjaśni! Za to w trakcie prawie dwugodzinnego spektaklu można się spodziewać błyskotliwej pogadanki o napojach wyskokowych, finezyjnego szmoncesu oraz świeżego spojrzenia na krajobraz aktualnych wydarzeń. Całość zaserwowana w jadowitym, dowcipnym sosie. Zapewniamy Państwu dużo humoru i niezapomniane wrażenia.

Bilety dostępne: KupBilecik.pl, biletyna.pl, Eventim.pl, Sklep Pamiątki „Pod Ratuszem”, Dworzec Arriva ul. Dąbrowskiego, Agencja Artystyczna TAMADA – tamada.info.pl, 501-754-011.

Skip to content