Kaligrafia z panem Zbyszkiem | e-Warsztaty

Opublikowano: 1 lutego 2021 r.

Data i czas
18 lutego 2021 r. (czwartek)
18:00–18:40

Kategorie
Warsztaty

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Mapa niedostępna

Kaligrafia… W tym jednym wdzięcznym słowie mieści się piękno ukryte w sztuce pisania. W trakcie e-warsztatów powrócimy do czasów, kiedy człowiek uczył się za pomocą znaków graficznych przesyłać swoje myśli. Wspólnie przekonamy się, jak przyjemna i twórcza może być kaligrafia! Przy użyciu prostych narzędzi przedstawimy, jak wykonać piękny ozdobny napis wraz z kilkoma słowami do najbliższych.
Potrzebne nam będą: miękki ołówek, pisak, długopis – a najlepiej, jeśli posiadacie to pióro ze stalówką – linijka, kartka papieru i zeszyt w linie.
Przez tę jedną chwilę zapomnimy o klawiaturze komputera lub smartfona. Chwycimy za ołówki, stalówki, pisaki i nauczymy się stawiać piękne litery!
Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza Google lub pod adresem: monika@artus.torun.pl – w odpowiedzi prześlemy szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu. Posługujemy się programem Zoom.
Zajęcia poprowadzi dla Was Zbigniew Przybysz – plastyk i animator kultury znany wśród uczestników naszych zajęć po prostu jako pan Zbyszek.
Zajęcia są bezpłatne
Skip to content