Kartki na dzień Babci i Dziadka | e-Warsztaty plastyczne

Opublikowano: 8 stycznia 2021 r.

Data i czas
21 stycznia 2021 r. (czwartek)
16:30–17:30

Lokalizacja
_Wydarzenie on-line (on-line)

Kategorie
Warsztaty

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe dni w roku. Zastanawiacie się jak przekazać kilka pięknych słów swoim dziadkom z okazji ich święta? Zapraszamy na e-warsztaty dla dzieci, podczas których własnoręcznie i od podstaw wykonamy kartki na dzień Babci i Dziadka, które na pewno sprawią im wiele radości i będą zdobić ściany i komody w babcinych domach.
Kartki z życzeniami to bezcenny upominek. Jedno jest pewne, dla babci i dziadka największą wartość ma to, co wnuki zrobią samodzielnie, wkładając w to serce. Podczas warsztatów będziemy wykorzystywać tylko kolorowe papiery, a gdy kartki będą już gotowe, napiszemy na nich piękne życzenia.
Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza Google lub pod adresem: monika@artus.torun.pl – w odpowiedzi prześlemy szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu. Posługujemy się programem Zoom obsługiwanym przez komputery i smartfony.
Zajęcia poprowadzi dla Was Aleksandra Strzelec – animatorka i edukatorka kultury, florysta, plastyk i architekt krajobrazu.
Zajęcia są bezpłatne
Skip to content