Kasia Lins | Artus Festival I koncert

Opublikowano: 15 października 2020 r.

Data i czas
16 listopada 2020 r. (poniedziałek)
19:00–20:30

Lokalizacja
Centrum Kultury Dwór Artusa (Rynek Staromiejski 6)

Kategorie
FestiwaleKoncerty

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

Kasia Lins wraz z zespołem wystąpi w Artusie w ramach Artus Festival 2020 i trasy promującej jej najnowszy album – Moja Wina Tour.
Zapraszamy do uczestnictwa w jesiennych nabożeństwach koncertowych. Podczas wspólnych spotkań odśpiewamy niejedną litanie i odprawimy niezbędne akty pokutne. Wiary i winy rzetelnie wyznamy, grzeszników rozgrzeszymy, a skruszonych pobłogosławimy. Wszelkie dary przyjmiemy. Ofiar składać nie będziemy.
Już wiemy czego Wasze dusze pragną. Nie wyjdą spragnione.
Moja wina to zbiór opowiadań o piekle i raju, niemocy i pragnieniu, upadkach i uniesieniach.
Moja wina w sposób rytualny, wykorzystując niekiedy liturgiczny dialekt, obserwuje manię kultu, dzieli się wątpliwościami, snuje opowieść o mocach i słabościach.
Moja wina to odurzająca warstwa instrumentalna, wsparta niepokojącymi wokalizami i chórami. Mszalny charakter muzyki toczy walkę ze świeckim wydźwiękiem treści.
Kasia Lins jest autorką tekstów i współautorką muzyki, która powstała w duecie z Karolem Łakomcem. Za kształt całego materiału odpowiedzialny jest Daniel Walczak, który wraz z Kasią i Karolem wyprodukował album.
Kasia Lins to wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. W 2018 roku wydała długogrający album „Wiersz Ostatni”, który spotkał się z doskonałym odbiorem zarówno słuchaczy jak i dziennikarzy. Jej muzykę, koncerty i klipy charakteryzuje duszna atmosfera i kinematograficzny nastrój.
W 2019 została dwukrotnie nominowana do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii Album Roku Pop Alternatywny za płytę Wiersz Ostatni oraz w kategorii Autor Roku.
Bilety: 25/ 35 zł
Kup bilet: www.artus.torun.pl
Zespół wystąpi w składzie:
Kasia Lins
Karol Łakomiec
Agniejszka Bigaj
Wiktoria Jakubowska
Zuzanna Kłosińska
* Tekst – materiały prasowe artystki
__________
Artus Festival
Mecenas: Miasto Toruń
Partner Główny: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Wydarzenie współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach projektu „Kujawsko-Pomorskie – rozwój poprzez kulturę 2020”
Skip to content