Kaśka Sochacka – CICHE DNI TOUR

Opublikowano: 5 listopada 2021 r.

Data i czas
7 listopada 2021 r. (niedziela)
19:00–21:00

Lokalizacja
Lizard King (ul. Kopernika 3)

Kategorie
Koncerty

Wczytuję mapę...

KAŚKA SOCHACKA – CICHE DNI TOUR
7 listopada 2021 r., godz. 19:00
Toruń – Lizard King, ul. Mikołaja Kopernika 3
Link do biletów:
Kaśka Sochacka rusza w trasę koncertową promującą jej debiutancki album „Ciche dni”, który ukazał się wiosną 2021 roku.
Podczas minionego lata, Kaśka wspólnie z zespołem zagrała 30. koncertów, które zostały bardzo dobrze przyjęte przez publiczność. Była także gościem specjalnym podczas kilku koncertów Korteza w ramach Holiday Tour.
Kaśka w towarzystwie Lesława Mateckiego (gitara), Andrzeja Rajskiego (perkusja) oraz Pawła Harańczyka (instrumenty klawiszowe) odwiedzi kilkanaście miast, gdzie na żywo zaprezentuje materiał z albumu „Ciche dni” oraz nowe piosenki, nad którymi obecnie pracuje z Olkiem Świerkotem.
Debiutancki albumu Kaśki Sochackiej „Ciche dni” ukazał się 26 marca 2021 roku nakładem Jazzboy Records. Za finalny kształt piosenek razem z Kaśką odpowiadają: Agata Trafalska (pomoc przy tekstach) i Olek Świerkot (produkcja) – tandem, który dał się poznać przy debiucie Korteza („Bumerang”) i jego drugiej płycie („Mój dom”). Kaśka jest autorką wszystkich kompozycji muzycznych.
Płyta „Ciche dni” opowiada o kolei rzeczy w związku, o pętlach jakie zataczamy, naszych największych obawach, o kryzysach, wątpliwościach i walce z samym sobą. Opowiedziana z perspektywy kobiety, która cały czas próbuje złapać w tym wszystkim równowagę. Historia, to scenki z życia związku przedstawione z lekkością i dystansem świadomego, pogodzonego ze wszystkim człowieka.
fot. Paula Sobota
Skip to content