Kiermasz używanych gier planszowych

Opublikowano: 7 czerwca 2021 r.

Data i czas
26 czerwca 2021 r. (sobota)
12:00–16:00

Kategorie

Organizator
Książnica Kopernikańska

Mapa niedostępna

Planszówki w Książnicy z radością zapraszają na ósmą, wakacyjną edycję „Kiermaszu używanych gier planszowych”. Po raz pierwszy wydarzenie będzie odbywało się na zewnątrz budynku – w ogrodzie Książnicy Kopernikańskiej przy ulicy Słowackiego 8.
Zasady wydarzenia:
Miejsce: Ogród Biblioteki Głównej Książnicy Kopernikańskiej,
ul. Słowackiego 8, Toruń
Kiedy: 26 czerwca 2021 w godzinach 12.00-14.00
Masz za dużo gier planszowych i karcianych? Chcesz je sprzedać, ale nie masz ochoty na robienie zdjęć, opisów i żmudne wystawianie ich na portalach aukcyjnych? Znakomicie trafiłeś! Szukasz świetnych gier planszowych w okazyjnych cenach? To wydarzenie stworzone dla Ciebie!
Za ile: zarówno dla odwiedzających jak i sprzedających wydarzenie jest bezpłatne.
Dwie role:
rola a) – kupujący:
przychodzisz w celu obejrzenia/kupienia gier. Spacerujesz po naszym mini-targowisku w celu złapania okazji. Dogadujesz się ze sprzedającym, płacisz i wychodzisz uśmiechnięty z ciekawą grą! Start sprzedaży o godzinie 12.00!
rola b) – sprzedający:
przychodzisz by wystawić swoje używane, dłużej niechciane gry na sprzedaż. Uwaga! Po raz pierwszy nie będą obowiązywały wcześniejsze zapisy dla sprzedających, tym samym decydująca będzie zasada pierwszeństwa. Książnica Kopernikańska udostępnia sprzedającym bezpłatnie na czas kiermaszu kilkanaście ławek i krzeseł by mogli wygodnie sprzedawać swoje gry na terenie kiermaszu. Zachęcamy wystawców do rozstawienia stoiska w godz. 11.30-12.00.
W razie niepogody (deszcz, tornado, trzęsienie ziemi) kiermasz zostanie przeniesiony do budynku.
Skip to content