Kino Rudaczek | Kino nie tylko dla dzieci | Kocie półwiecze

Opublikowano: 17 stycznia 2022 r.

Data i czas
23 stycznia 2022 r. (niedziela)
11:00–13:00

Lokalizacja
Fantastyczny Dom Kultury w Toruniu (ul. Okólna 169)

Kategorie
Film

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

Przed nami druga odsłona familijnego Kina Rudaczek! Po raz kolejny spędzimy wspólny niedzielny poranek z kultową animacją oraz kreatywnymi warsztatami! Starsi odbędą podróż w czasy dzieciństwa, młodsi poznają bajkowych towarzyszy swoich rodziców i dziadków. Rozsiądźcie się wygodnie i sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla Was tym razem!
Poranek rozpoczniemy animacją o kocie, który obchodzi w tym roku już 50-tą rocznicę urodzin! Mimo dojrzałego wieku wciąż zachowuje się jak berbeć, a rady bardziej doświadczonego kociego kolegi wpuszcza jednym i wypuszcza drugim uszkiem. Wbrew różnicom w podejściu do życia, zdecydowanie łączy ich jedno – zamiłowanie do leniuchowania w ciepłym kącie u babci i dziadka. I to właśnie z okazji zbliżającego się święta babci i dziadka, pragniemy zabrać Was na sentymentalne spotkanie z bohaterami animacji, którą z pewnością już rozpoznaliście. Seria przygód naszych milusińskich przywoła ciepłe wspomnienia wśród starszej widowni, a także wprowadzi najmłodsze pokolenie w świat dawnych animacji. Dzięki naszym bohaterom wspólnie przekonamy się, że styczniowa niedziela wcale nie musi być chłodna – wystarczy znaleźć wygodne miejsce na zapiecku!
To jednak jeszcze nie koniec naszej propozycji na spędzenie niedzielnego poranka! Po seansie ochoczo zajmiemy się artystyczną częścią planu. Zainspirowani przygodami bohaterów animacji, wspólnie stworzymy kocie kartki, które mogą być wspaniałym upominkiem dla naszych dziadków z okazji ich święta. Po warsztatach porozmawiamy również o dawnych pomysłach na spędzanie wolnego czasu.
Zapewniamy, że będzie iście bajkowo i sentymentalnie – tego dnia wszyscy na moment cofniemy się w czasie!
Na spotkanie zapraszamy dziadków, rodziców oraz opiekunów z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym.
Skip to content