Kino Rudaczek | Kino nie tylko dla dzieci | Opowieści prosto z łąki

Opublikowano: 29 marca 2023 r.

Data i czas
30 marca 2023 r. (czwartek)
11:00–12:00

Lokalizacja
Dom Muz na Rudaku (ul. Okólna 169)

Kategorie
Film

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

Miejsce wydarzenia: ul. Okólna 169 | Na spotkanie zapraszamy dziadków, rodziców oraz opiekunów z dziećmi w wieku przedszkolnym, a także wczesnoszkolnym.
Przed nami kolejna odsłona familijnego Kina Rudaczek! Po raz kolejny spędzimy wspólny niedzielny poranek z kultową animacją oraz kreatywnymi warsztatami! Starsi odbędą podróż w czasy dzieciństwa, młodsi poznają bajkowych towarzyszy swoich rodziców i dziadków. Rozsiądźcie się wygodnie i sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla Was tym razem!
Czas na wiosenne opowieści, które wszyscy znają i kochają — przed nami spotkanie z pewną małą i pracowitą pszczółką. Cieplejsze dni sprawiły, że częściej wychodzimy na zewnątrz i przyglądamy się rozkwitającej przyrodzie. Wspólnie z rezolutną bohaterką kolejnej bajki w Kinie Rudaczek odkryjemy fascynujący świat schowany pośród ziół i kwiatów.
Po seansie zajmiemy się artystyczną częścią planu — zainspirowani przygodami małej pszczółki wybierzemy się na zielony spacer i odkryjemy otaczającą nas przyrodę. W ten sposób nauczymy się szacunku do natury i najmniejszych form życia. Kwiaty i rośliny, które znajdziemy, staną się podstawą do stworzenia własnoręcznie wykonanych zielników.
Zapewniamy, że będzie iście bajkowo i sentymentalnie – tego dnia wszyscy na moment cofniemy się w czasie!
Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały.

Skip to content