Kino Rudak | Klub Filmowy vol. 1

Opublikowano: 28 października 2021 r.

Data i czas
26 listopada 2021 r. (piątek)
18:00–20:00

Lokalizacja
Centrum Kultury Dwór Artusa (Rynek Staromiejski 6)

Kategorie
Spotkania

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

🎬 3, 2, 1 – akcja! Po raz pierwszy odsłaniamy filmową kurtynę na Rudaku! Każda filmowa projekcja to szansa na sąsiedzkie – i nie tylko – spotkania przed dużym ekranem. Gwarantujemy, że nie zabraknie wyjątkowych wrażeń, emocjonujących scen oraz charakterystycznej dla nas tajemnicy, bowiem o tym, co będziemy oglądać dowiemy się dopiero na sali kinowej! Liczymy, że znajdą się wśród Was entuzjaści dziesiątej muzy, a Kino Rudak na stałe wpisze się w kulturalny rozkład jazdy Waszego osiedla!
🎬 A jaki film dla Was przygotowaliśmy na dobry początek? Kilkoro znajomych spotyka się podczas wspólnego posiłku. Chcąc uatrakcyjnić wieczór podejmują pewną grę, która skutecznie podgrzewa emocje przy stole. Pozornie przyjemny wieczór zamienia się w coraz bardziej skomplikowany slalom między faktami. Na ile może ufać innym oraz na ile sami jesteśmy godni zaufania? Czy nawet najgorsza prawda jest czasem lepsza niż niewinne kłamstewko? Dowiemy się już 26 listopada!
🎬 Po seansie zapraszamy do dzielenia się spostrzeżeniami oraz opiniami o filmie podczas niezobowiązującej filmowej dyskusji.
Skip to content