Koncert Another Pink Floyd 25 th Pulse w Toruniu

Opublikowano: 24 września 2021 r.

Data i czas
30 października 2021 r. (sobota)
19:00–21:00

Lokalizacja
CKK Jordanki (al. Solidarności 1–3)

Kategorie
Koncerty

Organizator
Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

Wczytuję mapę...

Another Pink Floyd 25th Anniversary Pulse
30.10.2021 godz.19:00 Toruń
Centrum Kulturalno Kongresowe Jordanki
Zapraszamy na kolejny koncert krakowskiego zespołu Another Pink Floyd.
Po widowiskowym rocznicowym koncercie The Wall tym razem zespół zaprasza na jubileusz trasy koncertowej PULSE. Była to jednna z najbardziej spektakularnych i najbardziej zaawansowanych technologicznie tras koncertowych połowy lat dziewięćdziesiątych.
Postaramy się odwzorować klimat i atmosferę tego widowiska oczywiście z zachowaniem skali i możliwości miejsca występu. Pojawią się wszystkie charakterystyczne elementy takie jak potężny ekran w kształcie koła, duży łuk z baterią lamp efekty laserowe oraz charakterystyczna kula świetlna.
Odtworzona zostanie także cała setlista utworów identyczna jaka pojawiła się na trasie Pulse.
Usłyszymy zatem koncertowe wersje najsłynniejszych utworów Pink Floyd zagrane na żywo w tym widowiskową wokalizę Great Gig in the Sky.
Zespół Another zapowiada że oprócz utworów których wszyscy będą się spodziewać zaprezentuje kilka dodatkowych kompozycji Pink Floyd których nie było na Pulsie.
Zapowiada się zatem jeden z najlepszych koncertów w ponad 11 letniej historii zespołu a każdy fan Floydów powinien być tego wieczoru na tym koncercie w Toruniu
Szanowni Państwo
Rozpoczynamy promocję wydarzenia ale cały czas liczymy ze będzie nam wolno zgromadzic pełna salę widzów.
Na dzień dzisiejszy nie ma decyzji ministerstwa zdrowia co do ilości osób mogacych przebywać na koncertach zatem czekamy jeszcze z uruchomieniem sprzedaży biletów.
Zapraszamy do dołaczenia do wydarzenia.
Skip to content