Koncert: BRYNDAL + EKLEKTIK / MaxTHC / SpearOh // Afterparty w. 100db & Eklektik Selektah

Opublikowano: 22 czerwca 2021 r.

Data i czas
3 lipca 2021 r. (sobota)
19:00–21:00

Kategorie
Koncerty

Organizator
NRD Klub

Mapa niedostępna

Koncert: BRYNDAL / EKLEKTIK
Support: Max THX, Spear oh
NRD KLUB, ul. Browarna 6, Toruń
Data: 03.07.2k21, godz. 19
Bilety na koncert:
20 zł (przedsprzedaż) dostępne od 23.06
30 zł (w dniu koncertu)
Afterparty (od godziny 23)
w. Stosunkowodobry Waca + Eklektik
Entry: 10 zło
========================
Bryndal – Eklektik to duet tworzony przez Jakuba Bryndala (producenta, rapera i dźwiękowca) oraz Bartosza Kuśmierczyka (Eklektik Selektah), didżeja z Ursynowa który od lat 90. buja warszawskimi parkietami. To projekt zrodzony z miłości do muzyki, świetnego przelotu mentalnego oraz palącej tęsknoty, by stworzyć coś własnego.
Są ludzie, dla których stały związek z muzyką to naturalna kolej rzeczy. Dla Bryndala i Eklektika miłość do muzyki to rzecz wyniesiona jeszcze z domu, kultywowana podczas diggingu, koncertowania, freestyle’u, nocnych setów didżejskich i audycji muzycznych. Eklektik zaczął swoją przygodę z DJ-ingiem w wieku 14 lat, gdy rozkręcając warm-up do fazy wrzenia, zdał sobie sprawę, że jest skazany na sukces. Działał m.in. w ekipach Koka Fellaz i Good Lovin Music oraz w diggersko – graficiarskim crew HANDA. Razem z Bryndalem prowadzą audycję Beat Kultura w Radio Kampus, która wyrosła z cyklu imprez, goszczących wymiataczy sceny klubowej z całego świata. Bryndal to urodzony w Toruniu wyznawca J.Dilli, którego featuring zamyka płytę Pezeta „Muzyka Współczesna”. Jako beatmaker działał m.in. z Moo Latte, Robertem Rychlickim, czy zespołem Gribojedow. Pracując w studio, realizował nagrania dla Moniki Borzym, Macieja Obary, czy Stanisława Soyki.
W 2017 roku Bryndal i Eklektik postanowili spełnić swoje marzenia i zaczęli pracować nad wspólnym materiałem. Mikstejp „Ile Trzeba Było Tęsknić” to wyreżyserowane przez nich słuchowisko, na którym pojawiają się w roli producentów i raperów, a także gospodarzy ciekawych featuringów. To bardzo różnorodny, a zarazem spójny materiał – pocztówka z czasów sprzed 2020 roku, w których zagubienie miesza się z szaloną zabawą, miłość ze zniecierpliwieniem, a jedyną stałą jest potrzeba tworzenia.
Chłopaki zagrają koncert w klasycznej formule MC + DJ’s wzbogaconej o turntablistyczne skillsy DJa Stosunkowodobrego.
Skip to content