Koncert pamięci Zbigniewa Wodeckiego

Opublikowano: 23 czerwca 2021 r.

Data i czas
24 czerwca 2021 r. (czwartek)
20:00–22:00

Kategorie
Koncerty

Mapa niedostępna

Koncert poświęcony pamięci Zbigniewa Wodeckiego w wykonaniu Michała Bobera, znakomitego wokalisty znanego m.in. z finałów 11. edycji The Voice of Poland 2020. W koncercie „Michał Bober w utworach Zbigniewa Wodeckiego” znalazły się takie utwory jak m.in. „Opowiadaj mi tak”, „Rzuć to wszystko co złe”, „Lubię wracać tam gdzie byłem”, „Zacznij od Bacha”, „Z Tobą chcę oglądać świat”, „Jeden krótki dzień”, „Zabiorę Cię dziś na bal”, „Izolda”, „Kochaj mnie”, „Odjechałaś tak daleko” i wiele innych.

Michał Bober – wokalista, uczestnik odcinków finałowych 11. edycji The Voice of Poland 2020, ćwierćfinalista 2. edycji X Factor wraz z zespołem Soul City. Zdobywca I wyróżnienia w kategorii SuperJedynek „SuperDebiut” podczas 52. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Od 2001 roku członek Opole Gospel Choir. Swój muzyczny warsztat szkolił podczas ogólnopolskich warsztatów wokalnych oraz jako wolny słuchacz na Wyższej Państwowej Szkole Estradowo-Jazzowej w Moskwie. Koncertował w Hiszpanii, we Włoszech, w Niemczech, na Ukrainie, w Rosji i na Łotwie. Obecnie pracuje nad autorskim materiałem i jeszcze w 2021 roku ukaże się jego debiutancka płyta.

Zespół wystąpi w składzie:

Michał Bober- wokal
Monika Wiśniowska-Basel – wokal (gościnnie)
Tomasz Jędrzejewski- piano
Dominik Gawroński- trąbka
Piotr Treliński – gitara
Piotr Sypień – bas
Tomasz Garbera – perkusja

Bilety: 50 zł – przedsprzedaż, 60 zł – w dniu koncertu do nabycia: Biletyna.pl: https://bit.ly/3i4XGFF, KupBilecik.pl: https://bit.ly/3i4RtcB; stacjonarnie: Sklep Pamiątki w ratuszu Staromiejskim, Bar Klubu Lizard King, ul. Kopernika 3, Biuro Turystyczne Copernicana, ul. Żeglarska 10/14, Księgarnia PWN, ul. Reja 25, Ośrodek Informacji Turystycznej, ul. Rynek Staromiejski 25

Miejsce: Klub Lizard King, ul. Kopernika 3
Skip to content