Koncert sopranistki Darii Wójcik i tenora Remigiusza Kuźmińskiego

Opublikowano: 8 lipca 2021 r.

Data i czas
9 lipca 2021 r. (piątek)
17:00–19:00

Kategorie

Mapa niedostępna

W dniu 9 lipca br. o godz. 17:00 w Amfiteatrze Letnim na terenie placu „Piernikowego Miasteczka” przy ul. Podmurnej 62 w Toruniu odbędzie się Koncert „Nuty brzmiące letnią porą”, podczas którego wystąpią dyplomowani artyści-muzycy od lat związani ze środowiskiem bydgoskiej kultury i sztuki, czynnie koncertujący na terenie całego kraju.

Daria Wójcik – wokalistka (sopran), organistka i pedagog, absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na kierunku pedagogika, kształcenie zintegrowane i nauczanie muzyki z tytułem magistra oraz Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Inowrocławiu w klasie wokalistyki klasycznej.

Remigiusz Kuźmiński – wokalista (tenor) i dyrygent, absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie wokalistyki jazzowej i klasycznej oraz dyrygentury jazzowej i klasycznej z tytułem magistra sztuki, a także Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Inowrocławiu w klasie wokalistyki klasycznej.

W koncercie usłyszymy kompozycje z pogranicza muzyki jazzowej i klasycznej. Artyści wykonają zarówno partie solowe jak i duety. Organizatorem i pomysłodawcą koncertu jest Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Dom Harcerza” w Toruniu.

 

Skip to content