Koncert w ciemności | Zespół Koń | „Dwór Dostępny”

Opublikowano: 3 lutego 2023 r.

Data i czas
3 lutego 2023 r. (piątek)
19:00–20:30

Lokalizacja
Centrum Kultury Dwór Artusa (Rynek Staromiejski 6)

Kategorie
Koncerty

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

Co się stanie, gdy w doświadczaniu muzyki wyłączymy zmysł widzenia? Czy coś się zmieni? Skoro mówi się, że jemy oczami, to czy możemy odbierać muzykę inaczej niż przez słuch? Tym razem nie tylko będziemy mogli w ciemności posłuchać niezwykłej muzyki, ale także poczuć jej… zapach. Pamiętając, że nasza wrażliwość jest wielozmysłowa, zadziałamy nie tylko na Wasz słuch, ale również wzrok i węch!
Słowo się rzekło, kobyłka u płotu! Przygotujcie się na iście końską dawkę muzyki… i to dosłownie! Zespół Koń to ubiegłoroczny debiut rynku fonograficznego. Jego członkowie debiutantami jednak nie są, a ich liczne doświadczenia znajdują wspólny mianownik w jednej stajni artystycznej. Punktem łączącym artystów jest acid blues, który z pewnością zainteresuje nie tylko amatorów soku z cytryny, ale i kawiarnianej latte.
Nie myślcie, że wszystkie kawałki będą na jedno kopyto. Mieszanka westernu, jazzu i rave’u pojawi się w Dworze już 3 lutego 2023 roku o godz. 19:00!
Skład zespołu:
Sławomir Szudrowicz – gitara (Something Like Elvis, Dobre bo Dobre, Selina Martin Band, 5G)
Asia Glubiak – perkusja (Panieneczki, Limboski, Basia Wrońska)
Michał Fetler – saksofon (Jazzband Młynarski Masecki, Polmuz, Fanfara Awantura)
Jakub Królikowski – klawisze
Wydarzenie organizowane w ramach zadania „Dwór Dostępny” finansowane jest z grantu w ramach programu „Kultura bez barier” realizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Działania 4.3 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego
Skip to content