Koncertowa premiera płyty pt. „The Book Of Life” Bartka Bratka Wójcika

Opublikowano: 2 listopada 2021 r.

Data i czas
25 października 2021 r. (poniedziałek) – 21 listopada 2021 r. (niedziela)
Całodniowe

Lokalizacja
Hard Rock Pub Pamela (ul. Legionów 36)

Kategorie
Koncerty

Wczytuję mapę...

W Hard Rock Pubie Pamela 25. października 2021 r. odbyła się kolejna koncertowa premiera płyty wydanej przez toruńską wytwórnię płytową, HRPP Records. Tym razem materiał ze swojego solowego albumu „The Book Of Life” zaprezentował Bartek „Bratek” Wójcik.  Do udziału w wydarzeniu zaprosił wybitnych artystów, takich jak: Jacek Krzaklewski, Krzysztof Misiak, Norman Power, Michał Mysza czy Grzegorz Krawczyk.

Bartek „Bratek” Wójcik o koncercie: i premierze swojego drugiego albumu solowego:

„Koncert w Hard Rock Pub Pamela zaliczam do wielce udanych. Nie tylko za sprawą magii tego miejsca, które już powoli przeistacza się w legendę, ale za sprawą ludzi, którzy przyszli na to wydarzenie. Publiczność obdarowała nas niesamowitą energią, którą mogliśmy przekazać im zwrotnie. Poniedziałek… 25.10.2021 premiera mojego albumu BRATEK „The Book Of Life” a pod sceną tłumy… Takiego widoku życzę sobie zawsze i każdemu, kto występuje na deskach toruńskiego klubu. Premiera dla mnie bardzo ważna, ponieważ odsłania ciemną stronę mojej duszy. Jest to najlepszy album, jaki kiedykolwiek nagrałem, po raz kolejny spełniając swoje marzenia. Zrealizowałem ją w jednym zespole, pod szyldem „Bratek”, z:  Blazem Bayley’em (IRON MAIDEN), Doogie White’m (RITCHIE BLACKMORE’S / RAINBOW), Grzegorzem Skawińskim (O.N.A. / KOMBII), Jackiem Krzaklewskim (PERFECT), Mietkiem Jureckim (BUDKA SUFLERA) oraz z Krzysztofem Misiakiem ( AGNIESZKA CHYLIŃSKA).  Krzysztof odcisnął ogromne piętno na mojej płycie, komponując na nią dwa utwory oraz okraszając wszystko niesamowitymi synthami. Do ekipy dołączyli również wyśmienici

wokaliści: Michał Mysza i Norman Power (Another Pink Floyd) oraz rewelacyjna sekcja rytmiczna: Grzegorza Krawczyka (Mateusz Ziółko) oraz Ryszard Wilk.”

 

Krzysztof Misiak (były gitarzysta Agnieszki Chylińskiej) o koncercie:

„Zostałem zaproszony do wzięcia udziału w koncercie Bartka z dwóch powodów: jako kompozytor i po części aranżer oraz wykonawca-instrumentalista. Rzadko grywam live, ale było warto i potrzebnie. Koncertowi towarzyszył dobry odbiór, co spowodowało feedback w postaci ogólnej energii. Miło było się spotkać z muzykami na jednej scenie, szczególnie w czasach pandemicznych. Fachowa obsługa sceny też robiła robotę. Mam nadzieję, że płyta się spodoba i zagramy wiele podobnych imprez.”

Darek Kowalski (właściciel Hard Rock Pubu Pamela, organizator wydarzenia):

„Nie ma wątpliwości, że to był genialny koncert i zarazem bardzo udana premiera płyty „The Book Of Life”. Bartek zaprosił do wspólnego występu cenionych muzyków, takich jak: Jacek Krzaklewski, Krzysztof Misiak, Norman Power, Michał Mysza oraz Grzegorz Krawczyk. Był ogień, była charyzma, było wirtuozersko. Takie koncerty budują historię Hard Rock Pubu Pamela. „The Book Of Life to 56. płyta sygnowana przez HRPP Records, wytwórnię płytową reprezentującą Hard Rock Pub Pamela. Warto nadmienić, że w powstanie tego krążka, obok wymienionych artystów, swój wkład wnieśli tak wybitni wokaliści jak

Blaze Bayley (Iron Maiden) i Doogie White (Rainbow). Swoje partie gitarowe dorzucił Grzegorz Skawiński, którego nikomu przedstawiać nie trzeba.”

Autor zdjęć: Darek Kilan

Skip to content