Konkurs plastyczny „Moja królewska korona”!

Opublikowano: 30 grudnia 2020 r.

Data i czas
30 grudnia 2020 r. (środa) – 7 stycznia 2021 r. (czwartek)
Całodniowe

Lokalizacja
_Wydarzenie on-line (on-line)

Kategorie
Inne

Organizator
Toruńska Agenda Kulturalna

Wczytuję mapę...

Jak co roku ogłaszamy konkurs związany ze Świętem Trzech Króli. Tegoroczne zadanie konkursowe będzie szczególnie proste! Wystarczy pobrać jeden z przygotowanych przez nas szablonów koron i ozdobić go dowolną techniką według własnego pomysłu! Wszystkich torunian zapraszamy do wspólnej zabawy i tworzenia jak najpiękniejszych koron!

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać zdjęcie lub zestaw zdjęć na adres konkurs@tak.torun.pl, w temacie wiadomości wpisując „Konkurs – Moja królewska korona”. Zdjęcia powinny być przesłane w oryginalnej rozdzielczości, bez podpisu na zdjęciu czy jakiegokolwiek znaku wodnego. W treści wiadomości prosimy podać dane kontaktowe (imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu, adres e-mail).

szablony koron do konkursu „Moja królewska korona”
Pobierz szablony

 

Uwaga! W przypadku dużej objętości przesyłanych plików, zdjęcia należy załadować na zewnętrzny serwer plików z możliwością ich pobrania (np. Dropbox, Google Drive, OneDrive, WeTransfer), a na adres konkursowy wraz z niezbędnymi danymi przesłać jedynie odnośnik umożliwiający pobranie zdjęć zgłoszonych w konkursie. Termin nadsyłania zdjęć upływa 7 stycznia 2021 roku. Wysłanie zgłoszenia konkursowego równoznaczne jest z akceptacją regulaminu konkursu. Regulamin dostępny jest poniżej:

 

Konkurs „Moja królewska korona”
Pobierz regulamin konkursu

 

Warsztaty z tworzenia koron

W ramach konkursu zapraszamy do obejrzenia i czerpania inspiracji z warsztatów przygotowanych przez Sylwię Dziadek, która podpowie jak wykorzystać domowe materiały do przygotowania ciekawych i niecodziennych koron.

Warsztaty w ramach konkursu "Moja królewska korona" cz. 1/3

Warsztaty w ramach konkursu "Moja królewska korona" cz. 2/3

Warsztaty w ramach konkursu "Moja królewska korona" cz. 3/3

Skip to content