Konkurs | Stypendium Dworu Artusa dla młodych ARTystów

Opublikowano: 24 sierpnia 2021 r.

Data i czas
31 sierpnia 2021 r. (wtorek)
18:00–20:00

Lokalizacja
Dom Muz na Podgórzu (ul. Poznańska 52)

Kategorie
Warsztaty

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

Czy Twoje dziecko marzy, by zostać artystą? Ma wspaniałą wyobraźnię i całymi dniami rysuje? Zastanawiasz się czasem czy ma talent lub czy rysowania i malowania można się nauczyć? A może od wielu lat uczestniczy w Zajęciach Plastycznych Pana Zbyszka i bardzo je lubi? Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedź brzmi TAK, Twoje dziecko koniecznie powinno wziąć udział w naszym konkursie!
Przed Twoim dzieckiem niepowtarzalna szansa wygrania ARTusowego stypendium ARTystycznego! Niech pokaże nam swój talent, a będzie mogło wygrać uczestnictwo w zajęciach pana Zbyszka Przybysza całkowicie ZA DARMO przez cały rok szkolny 2021/2022. Zajrzyjcie do regulaminu, który znajdziecie TUTAJ.
Co dokładnie można wygrać?
Dwór Artusa postanowił ufundować ARTystyczne stypendia dla dwójki najzdolniejszych dzieciaków. Stypendia obejmują jedno miejsce w grupie na niezwykle rozwijających i cieszących się wśród dzieci powodzeniem Zajęciach Plastycznych Pana Zbyszka w Fili Dom Muz | Rudak (ul. Okólna 169) oraz jedno miejsce w grupie zajęciowej w Filii Dom Muz | Podgórz (ul. Poznańska 52).
Co trzeba zrobić?
Konkurs odbędzie się 31 sierpnia w Filii Dom Muz Podgórz przy ulicy Poznańskiej 52 o godzinie 18:00. Pierwsze 50 osób, które zjawi się tego dnia, weźmie udział w konkursie plastycznym i zawalczy o nasze ARTusowe stypendium.
Jak przebiega konkurs?
Jury zdradzi uczestnikom temat, na który mają stworzyć pracę. Na jej stworzenie – przy pomocy ołówków i kartek A4 – dzieci będą miały godzinę. Konkurs będzie całkowicie anonimowy (prace zostaną opisane jedynie numerem i wiekiem uczestnika lub uczestniczki). Nad jego prawidłowym przebiegiem wydarzenia będzie czuwać specjalna komisja.
1 września 2021 konkursowe jury w składzie:
– Łukasz Wudarski,
– Zbigniew Przybysz,
– Joanna Łagan,
zdecyduje kto z Uczestniczek i Uczestników otrzyma dwa ARTusowe stypendia. Ze szczęśliwcami będziemy kontaktować się drogą telefoniczną 2 września 2021. Konkurs dotyczy dzieci i młodzieży w wieku 7-13 lat. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały.
Skip to content